Zeynepkamil Evden Eve Nakliyat

ARSLANBOĞA zeynepkamil nakliyat firması; geçmişten günümüze Istanbul da hizmet veren büyük firmalar aralarında yer almaktadır. Dededen toruna geçmiş nakliyecilik mesleğimizi hakkını vererek yapmaktayız. Biz işimize gönül vererek yapıyoruz. Biz bu işe ( nakliyat ) başlamadan önce kendimize bir söz verdik . Kendimize Mesleğimizi ahlaklı , temiz ve helal para kazanarak sürdürmek için söz verdik. Ve bu sözümüzü daima göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız da elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Müşterilerimizi memnun etmek için büyük çabalar sarf ediyoruz. Taşınacak alanlarınızı bize emanet ettiğiniz de sizde göreceksiniz ki bizim ne kadar iyi çalıştığımızı. Çalışanlarımızın hepsi eğitimli ve tecrübeli insanlardır. Işinde son derece tecrübeli ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız eşliğinde çalışmalarımızı müşteri memnuniyetine dayalı yapmaktayız. ARSLANBOĞA NAKLİYAT olarak %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz size. Sizde gelin evinizi ofisinizi bize emanet edin ve ARSLANBOĞA NAKLIYAT’ın farkını görün.

Nakliyecilik kolay bir meslek olmamakla beraber büyük sorumluluklar isteyen bir meslektir. Taşıma alanlarınızı taşıdığımız müşterilerimizin evlerini sorunsuz bir şekilde taşımak ve eşyalarını hasarsız bir şekilde teslim etmek büyük sorumluluk istemektedir. Biz bütün bu sorumlulukları alıp, taşıma alanlarınızı 0 hata ile taşımaya çalışıyoruz. İstanbul zeynepkamil de çok fazla kurumsal ve bireysel NAKLİYAT hizmetine imza attık. Zeynepkamil de kaliteli, güvenilir ve uygun fiyata nakliyeci arayışı içerisindeyseniz tam da doğru adrese geldiniz. Uygun fiyatlarimız ile size sınırsız hizmet vermekteyiz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 5+1 dairelerinizi ve villanızı uygun fiyata kaliteli bir biçimde nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Nakliyat fiyatlarimız gayet mâkul ve her bütçeye uygun fiyatalardır. Gelin sizde ARSLANBOĞA NAKLİYAT’ın farkını gözlerinizle görün.

ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız zeynepkamil olmak üzere Istanbul’un bütün semtlerin de evden eve , ofisten ofise, parça eşya, eşya depolama , asansörle nakliyat, villa nakliyesi, fuar, müze , tekstil ve fabrika gibi bütün taşıma alanlarınızı uygun fiyata kaliteli bir şekilde nakliyesini yapmaktayız. Bütün taşıma işlerimiz de eşyalarınıza önce sigorta işlemi yapmaktayiz. Eşyalarınıza sigorta yapılmasındaki amaç taşıma esnasında eşyalarınıza gelebilecek olası hasarları firmamizin karşılaması içindir. Bu sayede sizin de içiniz rahat olur ve gönül rahatlığı ile evinizi yada ofisinizi taşıtırsınız.

Taşınma hazırlığının en temel görevi eşyaların ambalajlama çalışmasıdır. Ne kadar dikkatli ve düzgün eşyalar sarılıp, paketlenirse eşya sevki o kadar kolay ve rahat olur. Eşyalar düzgün bir biçimde ambalajlanmış ise eşyalar sorunsuz bir şekilde gitmesi gereken yere ulaşır. Ama eşyalar gerektiği gibi ambalajlanmasa hasar çok olur. Hasar çok olunca hem biz firma hemde müşterilerimiz zarara girer. Bu durumları yaşamamak için ambalajlama işlemi çok dikkatli ve düzgün yapılmalıdır. Biz ambalajlama konusunda çok dikkatliyizdir. Asla ve asla eşyalarınız düzgün ve temiz bir şekilde ambalajlanmaz ise taşıma işlemine başlamayız. Araçlarımız da her zaman varolan her eşyaya göre hazırlanmış ambalajlama malzemeleri hali hazır da bulunmaktadır. Yaptığımız ambalajlama çalışması son derece özenle yapılmaktadır. Ambalajlama, sarma ve paketleme yaptığımız eşyalarınızın tüm yolculuk boyunca sorunsuz bir biçimde taşınmasını sağlamaktayiz..

Nakliye esnasında kullandığımız sarma , paketleme ürünlerimiz son derece kaliteli ve avrupa dan ithal ettiğimiz ürünlerdir. Asla dandik ürünlerle evinizi, ofisinizi ,büronuzu taşıma işlemi yapmayız.
Bu yüzden firmamız çok talep gören ünlü bir nakliyat firmasidir. Ev taşıma sırasına da hiç bir ev eşyanız paketlenmeden ,sarılmadan taşınmaz.

Mesela Evden eve NAKLİYAT esnasında mutfak eşyalarınızın hiç biri sarılmadan, paketlenmeden ve darbelere karsi dayanıklı kolilere konmadan taşınmaz. Tabak, bardak kaşık, tencerelerinizin hepsini tek tek sarıp kaliteli kolilerimize koyarız. Mutfaktaki küçük ev aletlerinizi ve beyaz eşyalarınızı tesisatçi eşliğinde söküp , sarıp ve paketleyip taşıma işlemi yapariz. Evinizdeki bütün elektronik eşyalarınızı tesisatçı eşliğinde bağlantılarını söküp, sarıp taşıma işlemi yaparız. Hiç bir eşya evinizden sarilmadan ve paketlenmeden çıkmaz. Kolilenecek eşyalarınız için özel koliler getiriyoruz ve eşyalarınızı kolilere koyup kolilerin üzerine ,kolinin içinde ne var diye not ekliyoruz, bu sayede eşyalarınızı karışmadan taşıyoruz. Askılı elbiseleriniz için seyyar portatif dolaplara koyuyor kırışmadan ,buruşmadan yeni evinize getiriyoruz. Mutfak ve salondaki kırılacak eşyaları beyaz kağıtlarla sarıyoruz ve darbelere karşı dayanıklı kolilere koyuyoruz.
Kısaca evden eve taşımacılık ve diğer taşımacılık-nakliyat çalışmalarımız da son derece kaliteli malzemelerle eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamiz Eşyalarınıza uygun taşıma malzemeleri ve eşyalarınıza uygun aracımız ile taşıma işlemi yapıyoruz. Geniş araç filomuz, tecrübeli ve işinde uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile İSTANBUL ve zeynepkamil de hizmetinize dört dörtlük bir şekil de hazırız. İşinde ahlaklı, temiz, pratik bir nakliyat firması ile evinizi veya iş yerinizi taşımak isterseniz bir 7/24 uzman kadromuz ile hizmetinize haziriz. Biz işimizi temiz ve düzenli yapmanın pesindeyiz. Bu yüzden ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız daima en iyiler arasındadır. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız 05373803798 numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat fiyatları hakkında biraz bilgi verecek olursak şunları söyleyebiliriz.
Nakliye fiyatları her duruma göre farklılık göstermektedir. Sabit bir fiyatlarla nakliye yapılması pek doğru olmaz. Hem sizin için hem biz nakliyeciler için. Çünkü bazen ev küçük olur eşya çok olur ,bazen eşya az olur gidilecek mesafe uzak olur. Bu gibi durumlardan dolayı sabit fiyatlarla nakliyat yapmayız. Taşıma esnasin da fiyat bilgisi size şu şekilde verebiliriz. Eşyalarınızı taşıyacak olan aracın gideceği mesafeye bakılır. Şehir içi veya şehirler arası mesafe hesaplanır. Taşınırken dolayısıyla aracın harcayacağı yakıt göz önün de bulundurulur. Evinizin büyüklüğü ve eşyalarınızın miktarına bakılır. Taşıma sırasına da inip çıkacak kat sayısı dikkate alınır ve nakliyat için ihtiyaç duyulacak personel sayısı ile birleştirilerek size fiyat sunulur. Ve buna göre nakliyat hizmeti başlar. ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız zeynepkamil de uygun fiyatlarla evinizi, ofisinizi taşımanıza yardımcı olur. Uygun fiyatlarimizdan yararlanıp kaliteli ve güvenli bir şekilde nakliyat yaptırmak isterseniz biz her zaman hazırız…