Yeşilpınar Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL, Türkiye’ nin çok büyük bir ili olmakla beraber aynı zamanda yerlisi ve yabancisiyla seveni çok olan kalabalik bir ildir. Bu nedenle ISTANBUL’da nakliyat sektörü çok fazla talep görmektedir. Bu yüzden doğru nakliyat firması bulmak çok zordur. Bu konu da endişe duymınıza gerek yok çünkü ARSLANBOĞA NAKLİYAT var. Işini nasıl yapacağını bilen , eğitimli ve güleryüzlü kadrosu ile ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız , eşyalarınızın sevkine başlayınca, anlaşmada verilen tarih ve saate uyarak gelip eşya toplama ve taşıma islemine başlarlar. İşini bilen, güçlü kuvvetli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınızı demonte edip ambalajlamasını yaparak işe başlarız. Evden eve taşımacılığın başlaması için önce eşyaların taşınmaya hazır olması gerekmektedir. Eşyaların ambalajlanması iyi yapılmış ise nakliyat hizmeti bi okadar rahat ve huzurlu olur. Ev eşyalarınızın kirlenmemesi ,çizilmemesi, kirilmamasi ve harhangi bir hasar olmaması için ambalajlama işlemini dandik malzemelerle yapmıyoruz. Eşyalarınızı ambalajlama için bir çok firma gibi kalitesiz, naylon ve kötü malzemelerle ambalajlamiyoruz. Biz nakliyat işi için özel olarak üretilen birinci sınıf malzemelerle işimizi yapıyoruz. Eşyalarınıza, eşyaların durumuna göre ambalajlama yapıyoruz. Eşyalarınızın cinsine, ağırlığına, merdivenlere ve asansör durumlarına göre özel olarak sarıp ,paketleyip ambalajliyoruz.

Eşyalarınızı evinizden nasıl çıkardıysak yeni evinzede o şekilde bırakıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında kurulumu gerçekleştirilir. Eski evinizde iken nasıl toparladıysak yeni evinize de o şekil de büyük özenle kurulumunu yaparız. Eşyalarınız vakit kaybetmeden pratik bir şekil de sizin isteğiniz üzerine evinize dizayn edilir. Mobilyalarınızı gardroplarınızı, vitrinlerinizi ve masanızı siz nasıl isterseniz marangozlarımız sizin isteğiniz gibi kurarlar. Beyaz eşyalarınızın,avizelerinizin ve diger elektronik eşyalarınızın montajlarını tesisatçilarımız yapar. Siz Asla ve asla hiç bir işe karışmazsınız sadece eşyalarınızı nereye koyacağımız için bizi yönlendirirsiniz. Biz evinizi toplayıp, taşıyıp, kurup size teslim ederiz size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Eşyalarınızın başına herhangi bir sorun geldiği zaman firmamız tarafından yapılan sigorta işlemi devreye giriyor. Eşyalarınızın zararlarını biz karşılıyoruz. Dilerseniz eşya depolama hizmetimiz de size sunabiliriz. Ev eşyalarınızın sevkini gerçekleştirdiğimiz zaman, yeni evinizin küçük olması durumun da fazla esyalarinizi geçici bir süreliğine depolara koymak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlar da ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamızın eşya deposundan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarınızı güvenli depolarımızda siz istediğiniz süre zarfı içerisinde saklıyoruz. Fazla eşyalarınızı 7/24 güvenilir ve güvenlik kameralı depolara koyup, onları emanet olarak alıyoruz ve saklıyoruz. Siz ne zaman isterseniz firmamız eşyalarınızı istediğiniz eve taşıyor ve yeniden ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamiz olarak kurulumlarını yapıyoruz. Uygun fiyata taşınmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.
ARSLANBOĞA NAKLİYAT farkını bizimle çalışınca anlayacaksiniz.

YEŞİLPINAR NAKLİYAT FIRMASI

Yeşilpınar evden eve taşımacılık firması nakliyat firmalarının aralarında en köklü ve en iyisidir. İSTANBUL Yeşilpınar’ de evden eve taşımacılık, ofis taşımacılık , okul taşımacılık, hastane taşımacılık, askılı tekstil taşımacılık, fuar taşımacılık, fabrika taşımacılık, parsiyel eşya taşımacılık vs. gibi bütün taşınacak alanlarınızi , işinde uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile taşımaktayiz.
ARSLANBOĞA NAKLİYAT olarak nakliyat mesleğinin önemini çok iyi biliyoruz. Ev, ofis , fabrika vs. gibi yerlerin nakliyesini gerçekleştireceğimiz zaman sizi memnun etmek için, işin de tecrübeli elemanlarımızla itina ile standartların üzerine de hizmet sunuyoruz. Müşterilerimize ev, ofis , fabrika vs yerleri taşırken müşterilerimizin beklentisini karşılamak bizim boynumuzun borcu. Elimizden gelenin fazlasını yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız; Müşterilerimizin almak istedikleri nakliyat hizmeti beklentisini kaliteli, güvenilir ve profesyonelce karşılamayı amaçladı firmamız. ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT firması uygun fiyatlarıyla nakliyeciler arasın da ilgi odağı olmuştur. ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT daima müşteri odaklı çalışmaktadır. Verdiğimiz nakliyat hizmetlerin de müşteri isteklerini karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız olarak , eşya sevki sırasına da zamanlamaya ,eşyaların hassasiyetine göre ambalajlamaya, kullandığımız taşımacılık malzemesinde kaliteye, demontaj ve montaj konusunda profesyonelliğe çok dikkat ediyoruz. Bizler müşterilerimizin memnuniyetini daima temel alarak ilerliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Yıllardır yaptığımız nakliyat mesleğin de müşteri memnuniyetini hedef olarak gördük. Ve bu hedefimizden asla vazgeçmedik.

Evinizin sevkini yaparken eşyalarınızı paketleme konusunda alanında tecrübeli, kıdemli, uzman ve deneyimli elemanlarımız tarfından büyük bir özenle sarıp ve paketleniyor. Paketlenip taşımaya hazırlanan eşyalarınız özel ekipmanlar eşliğinde, eşyalarınızın hacmine göre belirlenmiş aracımıza, düzen ve dikkatle istifleniyor. Eşyalarınızın paketleme ,taşıma ve yükleme işi bittikten sonra aracımız yeni adrese doğru hareket ediyor.. Eşyalarınızı yeni adresinize getirip istediğiniz gibi yerleştirdikten sonra size teslim ediyoruz. Yaptığımız işin hakkını vererek bitiriyoruz. Yaptığımız işin haklı gururunu yaşıyoruz ve size de yeni eviniz de sağlık ve huzur içerisinde yaşamanızı diliyoruz. Sizde ARSLANBOĞA NAKLIYATIN kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetinden yararlanmak isterseniz bize ister internetten ister telefondan ulaşabilirsiniz. Biz her zaman sizin hizmetinize hazırız.