Vadi İstanbul Evden Eve Nakliyat

Vadi İstanbul evden eve nakliyat firmamızdan teklif almak isteyen müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Ekspertiz evinizin ev eşyalarını yerinde inceleyecek ve size fiyat teklifi verecek. Ayrıca anlaşma halinde eşyalarınızı müştereken sözleşme yapıp sigortalıyoruz. Değerlendirme sırasında seyahatiniz için kullanacağımız ambalaj malzemesini, aracınızın boyutunu ve ihtiyaç duyacağınız kişi sayısını belirliyoruz. Taşınma tarihi ve saati kararlaştırıldıktan sonra değerlendirme sona ermiş ve hareket etme zamanı gelmiştir.

Nakliye Süreci Nasıl İşler?

Nakliye zamanı belirttiğiniz saatte profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte araçtan iniyoruz. Öncelikle salon takımınız, ev aletleriniz, mobilyalarınız; Kısacası eşyalarınızı topluyoruz. Evinizde mobilyalarınızı söküyor, paketliyor ve yeniden monte ediyoruz. Yeni evinizdeki buzdolabını, bulaşık makinesini ve çamaşır makinesini bile yeniden kuruyoruz. Salon takımları, masa ve sandalyeler isteğinize göre yeni evinizde göstereceğiniz yerlere yerleştiriyoruz.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi, evden eve güvenli ve emniyetli taşımacılık hizmetleri sunarak, aklınıza gelebilecek her türlü şüpheyi ortadan kaldırarak yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını ve yeni evinize ulaşmasını sağlıyoruz. Vadi İstanbul evden eve nakliyat olarak taşımacılıkta yetkin, iyi çalışan ve deneyimli bir firma olarak bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınızı biliyoruz. Bizimle iletişime geçerek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Vadi İstanbul Evden Eve Nakliyat

Güvenli Taşımacılığın Adresi

Vadi İstanbul evden eve nakliyat olarak stresli ve zorlu nakliye sürecinde sadık müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Ekip arkadaşlarımız, sorunsuz bir hareket geçirmeyi ve taşınma gününün stresini en aza indirmeyi misyon edindiler. Mutfağınızda bulunan tabak ve benzeri kırılabilir eşyaları ambalaj kâğıdı ile sararak özel nakliye kutularına yerleştiriyoruz. Sigorta departmanı sayesinde sigorta şirketi mülkünüzü analiz eder ve bir ekspertiz fiyatı hesaplar. Yapılan değerlendirme sonucunda olumsuz bir durum nedeniyle mülkünüzde hasar meydana gelirse, hasarınızın karşılanması için sigortanızdan rapor talep edebilirsiniz.

Vadi İstanbul evden eve nakliyat ile ücretsiz planlama yaparak her şeyi taşınmadan önce planlıyoruz Profesyonel kadromuzla tüm eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketliyor ve geniş filomuzdaki tırlara özenle ve sık sık yüklüyoruz. Demonte ve montaj gerektiren tüm eşyalarınızı montajını yaparak tekrar kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bizimle 7/24 iletişime geçebilir, evden eve teslimat hizmetimizden faydalanabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vadi İstanbul  Asansör Hizmeti

Yüksek bina sayısının artmasıyla birlikte asansörle evden eve taşınma Vadi İstanbul semtinde de yaygın. Bunun nedeni ise ulaşım sürecinin çevre ve komşular için hem daha hızlı hem de daha kolay olmasıdır. Vadi İstanbul semtinde, tüm hizmetlerimizde olduğu gibi asansörlü taşımacılık konusunda da uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. 25 metre yüksekliğe kadar yükleri kaldırabilen özel vinçlerimiz, teknik ve deneyimli ekibimiz ile ev taşıma işlemlerinizi mevzuata uygun hale getiriyoruz.

Nakliye İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Profesyonel bir taşınma hizmeti verebilmek için taşıma adımlarını uygulamak önemlidir. Ekibimizin gerekli taşıma operasyonlarının yürütülmesine gereken özeni göstererek tamamen hızlı ve sorunsuz hizmet vermesini sağlıyoruz. Güvenli ve rahat bir hizmet verilmektedir.

Öncelikle, nakliye hizmetinden yararlanma talebinizi alıyoruz. Taşınmadan önce ücretsiz ekspertizi adrese gönderiyoruz. Taşınmadan önce Vadi İstanbul  evden eve nakliyat firmamız bir nakliye planı oluşturur ve bu plana göre hareket edilir.

Mobilyalarınızı nakliyeye hazırlamak çok önemlidir. Eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Bu aşamada mobilyaların demontajı ve paketlenmesi sağlanmıştır. Naylon poşete sararak zarar görmesini tamamen engeller. Değerlendirdiğiniz takdirde güvenli direkt taşıma işlemlerini de gerçekleştirebilecektir. Taşıma hizmetinden önce paketleme yapılması, nakliye sırasında malların zarar görmesini de büyük ölçüde önler. Eşyalar hazırlandıktan sonra nakliye başlar. Eşyalar birbiri ardına araçlara yüklenilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için yükleme aşamasında da dikkatli davranmaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Son aşamada mallar montajı yapılmak üzere istenilen adrese getirilir. Vadi İstanbul evden eve nakliyat ekip üyelerimiz, paketleri yeniden açarken ve öğeleri kurarken de gerekli çalışmaları yapacaktır. Bunu dikkate alırsanız tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alırsınız. Bu alanda yargılayabilir ve olumlu davranabilirsiniz.  Belirtilen adımların tamamlanmasına özen gösterilecektir. Ekip arkadaşlarımız tarafından tek tek gerçekleştirilen nakliye işlemleri sizlere güvenli ve sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. En iyi nakliye hizmetini sunmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.