Tuzla Evden Eve Nakliyat 

Tuzla Evden Eve Nakliyat  Taşınma sırasında hareket sorunları oluşmaya başladı. Nakliyat aşamasında bazı zorluklar olsa da sonrasında yeni bir yerde olmanın heyecanı daha iyi bir yaşam duygusunu beraberinde getirir. Yeni bir yere taşınma konusunda heyecanlı hissetmeyebilirsiniz, çünkü taşınma sürecinde stresli bir gündür. Taşınmanın daha az zahmetli olması için tüm süreçlerden firmamız sorumludur.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Ne Yapıyoruz?

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde lider bir Tuzla evden eve nakliyat  marka olarak büyüyen ve gelişen firmamız Tuzla, iller arası taşımacılık hizmeti veren kurumsal bir kuruluştur. Organizasyon kültürü gereği, müşterilerimizin maksimum memnuniyetini sağlamak için idari yapımızı sürekli yenilemekte ve müşterilerimizin istediği nakliye şirketi olmak için sürekli eğitim almaktayız. Bu arka plana karşı, malları korumak için aldığımız önlemlerle kusursuz nakliyenin temellerini atmış bulunuyoruz. Türkiye’de henüz uygulanmayan sistemleri uygulayarak müşterilerimize yenilikçi bir denizcilik şirketi olmanın avantajlarını sunuyoruz.

Son teknoloji paketleme sistemimiz, araç mobilizelerimiz ile birlikte eşyaların yeni adresinize zarar görmeden ulaşmasını sağlar. Deneyimli nakliye ekibimiz, eşyalarınızı evinizden aracınıza kazasız bir şekilde yüklemenizi sağlar. Asansör sistemimiz sayesinde bir ev veya ofisin yüksekliğe taşınması hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanabilmektedir. Tek yapmanız gereken kahvenizi yudumlarken süreci gözlemlemek. Uygun fiyata kaliteli çözümler. Tuzla evden eve nakliyat  nakliye firması olarak müşterilerimize en iyi nakliye hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz. Bu konuda asansör sistemi gelişmiş halat bağlama ve modern paketleme yöntemlerini kullanıyor ancak fiyatı çok fazla yükseltmiyoruz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat 

Tuzla’da Daha İyi Nakliyat İçin Bizi Tercih Edin

İstanbul’da birçok nakliye firması bulunabilir. Ancak kurumsal kalite standartları felsefesi ile hareket eden bir nakliye firması bulmak zordur. Birçok kişi tarafından dışarıdan temin edilen nakliye hizmetleri, tüketiciler için baş ağrısına neden olan sorunlarla karşı karşıyadır. Böyle bir durumda kurumsal bir nakliye firması ile uğraşırken sorun yaşamazken muhatap bulamayacaksınız.

Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için personel eğitimine özel önem vermektedir. Nakliye ekibinde usta marangozlar bulundurarak, büyük parçaların montajının acil olması duygusuyla yapılmasını sağlar. Taşıma sırasında asansör sistemi kullanılarak taşıma hızlı ve zararsız şekilde açılır. Taşımacılık işinde müşteri memnuniyetini ilke edinerek kusursuz hizmetlere imza atan firmamız şehirlerarası taşımacılığın yanı sıra Tuzla evden eve nakliyat  hizmeti ile de başarılı hizmetlere imza atmıştır.

Şimdi Taşınma Zamanı

Elbette yeni bir eve veya ofise taşınmak birçok zorluğu da beraberinde getirir. En büyük sorun taşınma tarihini bir an önce atlatabilmek. Stresli bir günün ana nedeni mobilya kaynaklı kaygılardır. Aklınıza takılan en büyük sorulardan biri de kargo firması tarafından eşyalarınızın nasıl taşındığıdır. Firmamız, personelini eğiterek, sevkiyat sürecinin sevkiyat sürecine uygun olarak ilerlemesini ve tamamlanmasını sağlar. Eşyalarınızı hasar görmeden hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize ve ofisinize teslim eder.

Nakliye şirketi olarak insan kaynaklarına verdiğimiz önemde insan kaynakları politikasını ilk sıraya koyuyoruz. Modern, eğitimli ve güler yüzlü personel kullanımına değer veren firmamız, Tuzla halkına ve Türkiye’nin yedi bölgesinde müşterilerine maksimum fayda sağlayan hizmetler sunmaktadır.

Personel ve yönetim esnekliği ile bu bölgelerde Avrupa taşımacılık standartlarını uygulayan firmamız, Tuzla evden eve nakliyat hizmetinde yedi bölgede sevkiyat gerçekleştirerek, müşterinin isteklerini karşılayabilmektedir. Güvenilir hizmetlerimizi hızlı ve kusursuz hale getiren yöntemlerle zenginleştirmeye devam ediyoruz. Asansör sistemine önem vererek yüksek yapılarda ev veya ofis ulaşımını daha hızlı ve güvenli hale getiriyoruz.

Usta marangozlar da dâhil olmak üzere büyük eşyaların montajını son derece deneyimli ekibimizle bilinçli olarak gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlemi alan firmamız mevcut ulaşım araçları ile yeni bir ofise veya binaya taşınırken güvenebileceğiniz en iyi teslimat adresidir. Tuzla merkezli firmamız, Türkiye’nin her noktasına ulaşan ağı ile mükemmel ulaşım çözümleri üretmeye devam etmektedir.

Asansörü Nakliye Hizmeti

Şirketimiz, taşınacak eşyaların ilk etapta paketlenmesi, istiflenmesi konusunda en iyi uygulamaları savunmaktadır. Paketleme ekibimizin işi sonunda ürünler sorunsuz bir şekilde paketlenir ve sevkiyata hazır hale getirilir. Forklift rayları uzama özelliğine sahiptir. Bu nedenle asansörlü araçlar üst katlardan eşya yükleme ve boşaltmaya elverişlidir. Forklift ve kargo kamyonu yan yana monte edildiğinde mallar hızlı bir şekilde yüklenip boşaltılacaktır. İlk aşamada ağır yükler hızlı bir şekilde boşaltılır. Hassas öğeler daha sonra indirilir.

Nakliye sırasında malın zarar görmemesi sorunu yükleme sırasında her zaman endişe vericidir. Bu nedenle uzmanlarımız önce ağır eşyaları, ardından kırılgan eşyaları yükler. Başarılı bir şekilde yüklendiğinde, sürücümüz harekete geçecektir. Hizmet kalitemizin simgesi olan modern yük araçları, kapıdan kapıya hizmetimizin temelini oluşturmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat 

Kırılabilir Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Taşıma sırasında kırılabilecek eşyaların paketlenmesinde özen ve özen gösterilmelidir. Aksi takdirde paketlenemeyen ürün zarar görebilir. Kırılgan eşyaları paketlerken, çarpışmaları önlemek için gazete, kâğıt, köpük veya balonlu naylon gibi malzemeler kullanılmalıdır. Bu malzemeler kendi aralarındaki darbelere ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. Kırılgan eşyalarınız için derin kutular kullanmanızı öneririz. Her birini koruyucu ambalajlara sarın. Dolgu için kutunun yan duvarlarına kâğıt veya köpük gibi malzemeler yerleştirin.

Değerli Eşyalar Nasıl Paketlenmeli?

Nakliye sırasında mallar hasar görebilir veya kaybolabilir. Ev taşırken değerli eşyalarınızı ayırın ve ayrı paketleyin. Sizin için teslimat hizmetini sağlayacak Tuzla evden eve nakliyat firması ile iletişime geçerek kilitli kasa talebinde bulunabilirsiniz. Tuzla evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyeti adına hizmet sunmaktayız.

Mobilya Nasıl Paketlenmeli?

Taşınma sırasında kendi eşyalarınızı paketlemeniz gerekiyorsa; kalın sargılar kullanın. Ama mümkünse paketleme işini anlaştığınız Tuzla evden eve nakliyat şirketine bırakın. Personel, evinize güvenli bir şekilde yerleştirildiğinden emin olacaktır. Kabarcık naylon mobilyalarınızı çizik, ezik ve yırtılma gibi hasarlardan korur. Tuzla evden eve nakliyat  olarak profesyonel kadromuzla güvenli paketleme sağlıyoruz. Sizden güvenli hizmet için firmamızı tercih edebilirsiniz.