Taksim Evden Eve Nakliyat

Taksim evden eve nakliyat evden eve nakliye ve diğer hizmetler için Türkiye’nin en kapsamlı sigorta ile çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir bir nakliye için firmamızı tercih edebilirsiniz.  Profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz, kullandığımız teknoloji ve yöntemler sayesinde eşyalarınızın hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli bir şekilde taşındığını göreceksiniz.

Taksim evden eve nakliyat hizmetlerinden herhangi birine ihtiyaç duyduğunuzda hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz.  Nakliye talep ettiğinizde, nereye taşınacağınız ve mallarınızın kaplayacağı tahmini yer gibi ön bilgileri not ediyoruz.  Ardından, karşılıklı olarak kararlaştırılan bir tarihte uzman evinize veya ofisinize gelir. Eşyanızın miktarı ve büyüklüğü gibi tüm bilgiler tek bir rapora dönüştürülür. Bilirkişi raporuna göre karşılıklı iş birliği anlaşması imzalıyoruz. Tüm nakliye hizmetlerimiz sigortalı nakliye kapsamında olduğundan, bu taahhüt ile siz ve eşyalarınız güvendedir. 

Nasıl Bir Nakliye Firması Seçmeliyim?

Planınız taşınmaksa ve en yakın nakliyeciyle çalışma konusunda nihai bir karar veremiyorsanız, iyi nedenlere yönelmeniz gerekir. Güvenlik, yalnızca taşınan malların güvenliği değil, her açıdan önemli bir faktördür. Uygun malzeme kullanımından nakliye için seçilen araçların muayenesine kadar her süreçte nakliye güvenliğine özen gösterilmelidir. Taksim evden eve nakliyat Firmamız bu açıdan güvenlik önlemlerini titizlikle almaktadır. Eşya taşıma işlemine geçmeden önce taşınma alanındaki güvenliği sağlamaktadır. Eşyaların herhangi bir alana çarpmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Yine elektronik eşyalarda sorun yaşanmaması için söküm işlemi gerçekleştirilir.

Seçilen profesyonel hizmete bağlı olarak, müşteri, geçişi kendi başına gerçekleştirmekten daha uygun bir maliyet-fayda oranına sahip olacaktır. Firmanın kullandığı araçların kalitesinin yanı sıra müşteriler, hizmetin kullanımı sırasında gerekli tüm yardımları da almaktadır. Geniş araç filomuzda eşyaların kapasitesine uygun araçlar bulunmaktadır. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Ayrıca battaniye tarzı sağlıksız materyaller kullanılmaz. Kaliteli malzemeler ile tek seferlik kullanılan materyaller ile paketleme işlemi yapılır.

Taksim Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşınma Süresi

Bazı göndericilerin acil sevkiyat ihtiyaçları vardır ve bu durumda taşıyıcı uygun çözümler sunar Teslimat süresi her müşterinin mal miktarına göre belirlenir. Taşınma süresi birçok faktöre bağlıdır. Her eşya aynı süre içinde taşınmaz. Eşyanın kapasitesi, taşınacak olan mesafe, asansör kullanıp kullanılmayacağı sürece etki etmektedir. Taksim evden eve nakliyat ile ne yavaş ne hızlı tam vaktinde eşyalar taşınır.

Bir Nakliyeci Ne İş Yapar

Bir nakliyeci ile evden eve nakliyat için bir anlaşmanız varsa, alacağınız hizmetler hareket halindeki tüm stresi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü alanında profesyonel nakliye firması size aşağıdaki hizmetleri sunacaktır;

  • Mevcut eşyanızı sevkiyat öncesi tespit edip varış adresini gözden geçirir
  • Fiyat ve hizmet detaylarını belirleyip teklif sunar
  • Taşıma detayları ile sözleşme hazırlar.
  • Evden eve nakliyede kullanılan tüm ekipmanların hazırlanması,
  • Gerektiğinde profesyonel ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi,
  • Harekete hazır, güvenli bir şekilde nakliyeye yüklenmesi ve yeni yerinde sipariş verilmesi,
  • Montaj ve demontaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi

Bazıları tarafından kolay bir endüstri, basit bir hizmet olarak tanımlansa da taşımacılık sektöründe kalıcı başarıya ulaşmak son derece zor bir süreçtir. Her alanda olduğu gibi tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Profesyonel olarak hizmet veren Taksim evden eve nakliyat firmamız süreci en güzel şekilde işleterek siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizden yapılan geri dönüşlerde doğru iş yaptığımızı görmekteyiz. Firmamızın evden eve hizmetinde iki çeşit paketleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Eşyaları ya kendiniz paketlersiniz ve biz taşırız ya da eşyaları paketler ve taşırız.  Aslında ikinci seçenek siz değerli müşterilerimiz için daha avantajlıdır. Çünkü malları paketlerken hasar, yanlış paketleme gibi nedenlerle zaman kaybetmezsiniz.

Paketleme Hizmeti

Paketleme operasyonlarımızı sistemli bir şekilde yürütürüz. Eşyalarınızı parçalarına göre sınıflandırıyoruz. Kırılgan ve kırılmayan eşyalarınızı ayrı malzemelerle paketliyoruz. Her paketi etiketliyoruz. Bu sayede eşyaların birbirine karışmamasını sağlıyoruz ve istediğiniz alana kolayca yerleştirebiliyoruz.  Kanaatimizce ambalaj, güvenli taşıma görevini iletmenin ve yerine getirmenin bir aracıdır.  Ambalaj için kullandığımız malzemeleri özenle seçiyoruz. Her ürün için farklı nitelikleri temsil eden en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Nakliye tamamlanana kadar tüm ürünleriniz tarafımızca güvence altına alınmaktadır. Evden eve sigortalı hizmet ile hem eşyalarınıza hem de işimize destek oluyoruz. Taksim evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır yaşam alanlarını taşıyoruz. Basit, güvenli ve rahat ulaşım hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.