Şişli Ofis Taşıma

Şişli ofis taşıma alanında kaliteli iş modeli sunarız. Nakliye çalışmalarımız arasında en çok tercih edilen ofis taşıma modelinde her bir eşyanın kaliteli ambalaj modelleri ile paketlemesi yapılır. Eşyalarınızın paketleme aşamalarında özel koruması olan ambalaj modelleri kullanılır. Bu paketleme modeline hava kanallı ambalaj stili denildiği bilinir. Paketleme aşamalarında sıklıkla bu ambalaj modeli kullanılır. Bu nedenden dolayı daha güvenilir bir taşımacılık modeli sağlanmış olur. Her bir eşya modeli için kalın ambalaj modeli kullanılır. Nakliye çalışmalarımız içerisinde güvenilir bir taşıma yöntemi olarak sigortalı sistemimiz de bulunur. Eşyaların özel koruması olan ambalaj modeli ile beraber taşınmasını sağlarken sigortalı sistem ile güvenliğini sağlarız. 

Şişli Kurumsal Ofis Taşımacılığı 

Şişli ofis taşımacılık firmaların arasında yer alan nakliye firmamızda her eşya modeli ile çalışmalar sunulur. Bu nedenden dolayı taşımacılık işlemlerimizde alanında bilgili olan personellerimiz ile hizmet veririz. Nakliye sektöründe gereken bilgi ve birikim son derece önemlidir. Sizde her türlü ofis eşyanızın taşınmasını sağlamak adına firmamız ile iletişim halinde olabilirsiniz. Uzman nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, sigortalı ek güvenli olan paketleri sunar. Maddi değeri yüksek olan bilgisayar, televizyon ve diğer eşyalarınızın taşınmasını sağlamak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Taşınması yapılacak eşyaların üzerinde herhangi bir eşya kalmamasına özen gösterilir. Eşyalarınızın paketleme işleminin ardından depolama alanlarına götürülür.  

Şişli Ofis Taşıma
Şişli Ofis Taşıma

Şişli Asansörlü Taşımacılık 

Şişli ofis taşıma firması firmalarından olan firmamızda, hızlı nakliye çalışmalarımız bulunur. Hızlı nakliye paketimizi tüm müşterilerimiz için sunarız. Bu nedenden dolayı bireysel ve kurumsal müşterilerimiz güvenle tercih edebilirler. Nakliye çalışmalarımız arasında asansör sistemi de kullanırız. Asansör modeli sayesinde eşyaların zemin alana kolay bir şekilde indirilmesi sağlanır. Eşyalarınızın bu sistem ile taşımacılığının yapılması için kiralama olarak talep edilmesi gerekir. Bu sistemin kullanılmasına nakliye işlemi öncesinde de karar verebilirsiniz. Nakliye alanında çalışma sunan firmamız, kurulmuş olduğu ilk yıllardan bu zamana kadar sadece eşya taşımacılık işlemi sunar. Bu nedenden dolayı her detay hakkında gereken bilgiye sahiptir. Çalışmalarına İstanbul Avrupa yakasında devam eder.