Maslak Ofis Taşıma

Maslak ofis taşıma, Maslak gibi işyerlerinin fazla olduğu bölgede profesyonel hizmet sunar. Maslak, İstanbul’un en hareketli bölgelerinden biridir. Yerleşim yerleri kadar, iş yerleri açısından da zengin olan bu bölgede yapılaşmalar da son derece fazladır. Emlak sektörü kadar, nakliyat sektörü de bu bölgede son derece canlılık kazanmıştır. Burada iş yeri taşımacılığı yapan firma seçerken, deneyimli ve profesyonel olmasına dikkat etmek gerekir. Ofis eşyalarının ev eşyalarına nazaran çok daha hassas yapıda olması ve maddi açıdan yüksek fiyatlı olması taşınmada da dikkat ve deneyim gerektirir. Ev taşımacılığı yapan firmamız işyeri taşımacılığında da uzman olan işletmelerin başında gelir. Ev eşyaları içerisinde beyaz eşyalar, cam eşyalar ve mobilyalar farklı usullerle taşınır. Firmamız her türlü taşımacılık hizmetini güvenle sunar.

Marangozluk İşlerinden Anlayan Elemanlar

Maslak Ofis Taşıma

Maslak ofis taşımacılık elemanları marangozluk ve elektrikle ilgili olan işlerde de uzman olan kişilerdir. Kapılardan geçmesi zor olan dolapların demonte edilmesi ve sonrasında monte edilmesi marangozluk bilgisi gerektirir. Firmamız bu türlü işlerde uzman olan elemanlara sahiptir. Ofis eşyalarının koli içerisinde sarsılmadan taşınması son derece önemlidir. Eşyaların araç içerisinde sarsılmaması için nakliyat kamyonlarına sabitlemesi yapılır. Dayanıklı koliler içerisinde hareket etmeyecek şekilde paketlenen eşyalar farklı yaşam alanlarına güvenle nakledilir. Elektronik eşyalar, kasa ve yazıcılar ile şirket içi önemli olan evraklar büyük bir titizlik içerisinde taşınır. Yüksek katlı iş hanları ve plazalardan en kısa sürede nakliyat hizmetini asansörlü taşıma sistemleri verir. Firmamız asansörlü sistemleri ile rahat ve hızlı nakliyat hizmetini sunar.

Sigortalı Taşımacılığın Tercih Edilmesi

Maslak ofis taşıma firması sigortalı taşımacılık yapan hem deneyimli hem de kurumsal işletmelerdendir. Eşyaları büyük bir özenle taşıyan firmamız her ihtimali de dikkate alır. Olabilecek en küçük bir eşya hasarı için zamanında ve değerinde ödeme söz konusudur. Sigortalı taşımacılık sayesinde hizmet alanlara güvence verilir. Eşyaların hasar halinde tam değerinde ve kısa süre içerisinde ödeme yapılması, kurumsallık gereği şirket politikamızdır. Güler yüzlü ve profesyonel taşımacılık hizmeti için nakliyat şirketimizin hizmetlerinden yararlanılması önerilir.