Maslak Evden Eve Nakliyat

Maslak Evden Eve Nakliyat, Maslak ve semtlerinde kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Taşımacılıkta dikkat edilecek olan hususların başında gelen her eşyanın usulüne uygun şekilde taşınmasıdır. Eşya taşımacılığında elektronik ya da beyaz eşyaların taşınması bilgi ve deneyim gerektirir. Eşya grupları arasında en çabuk kırılacak olanlar da camdan yapılmış olanlar ile seramik ev eşyalarıdır. Bu eşyaların özenle sarılması ve taşıma kolilerine doğru yöntemlerle yerleştirilmesi gerekir.

Özenli Nakliyat İşlemleri

Maslak Evden Eve Nakliyat, her türlü ev eşyasını özenle taşıyan nakliyat şirketlerin başında gelir. Saksılı salon bitkileri, antika ev eşyaları, tekstil ürünleri ile mobilyalar özel yöntemlerle taşınması gereken eşya gruplarıdır. İster stüdyo daire isterse de villa gibi yerleşim yerleri olsun en kısa süre içerisinde elemanlarımız tarafından özenle taşınır.

Ev Eşyalarının Usulüne Göre Taşınması

Maslak Evden Eve Nakliyat, her cins ev eşyasını özenle taşıma için önceden hazırlıklara başlar. Taşınma gününden önce yapılacak ev ziyaretlerinin en önemli amacı, taşınma günü için hazırlıkların yapılmasıdır. Bu şekilde nakliyat günü son derece rahat ve hızlı şekilde geçer. Firmamız her cins ev eşyasını en hızlı şekilde taşıyan nakliyat şirketlerindendir. Taşınma öncesinde eşyaların durumuna uygun sayıda koli ve taşıma malzemesi temin edilir. Firmamız taşıma kolilerinde sağlam malzemeden yapılmış olanları ile eşya taşır. Her taşımacılıkta yeni koli kullanan firmamız, hasarsız ve güvenli taşımacılık hizmeti sunar.

 Maslak Evden Eve Nakliyat

Garantili Taşıma Hizmetinin Önemi

Maslak Evden Eve Nakliyat, garantili taşıma hizmeti sunan işletmelerdendir. Taşınma öncesinde firmamız eşyalara doğru bedeller biçerek, taşıma sigortası yapar. Bu sayede nakliyat esnasında olabilecek her türlü hasara karşı hizmet alanlara güvence verilmiş olur. Nakliyat anında oluşacak en ufak bir hasar bile zamanında ve tam değerinde ödenir. Firmamız taşınma öncesinde eşyaları doğru bedellerle sigorta yapmak için ücretsiz eksper hizmeti sunar. Taşınma anında bazı durumlarda hesaplanamayan anlar oluşabilir. Böyle zamanlarda firmamız, sunduğu sigortalı taşımacılık hizmeti ile oluşabilecek hasarları teminat altına alır. Dürüst yaklaşımlarımız tercih edilme nedenlerimizin başında gelir.

Müşteri Odaklı Hizmetlerimiz

Maslak Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyeti için her türlü imkanı sunar. İstendiği takdirde taşıma sözleşmesi de yapar. Taşıma sözleşmeleri hizmet alan ve hizmet sunan taşıma şirketi tarafından tüm hizmetlerin yazılı olarak kayıt altına alınmasıdır. Hizmet alanlara güvence veren bu yaklaşımlar, kurumsal işletmelerin sunduğu hizmetlerdir. Evden eve nakliyata konu olan eşya miktarı ve taşınmanın gerçekleşeceği tarih, alınan ücret gibi konuların taşıma sözleşmesinde belirtilmesi gerekir. Taşıma şirketinin unvanı, adresi ve iletişim numarasının da hizmet sözleşmesinde yer alması gerekir. Firmamız tüm bu konuları detaylı olarak belirten titiz taşıma şirketlerinin başında yer alır. Nakliyatta deneyimli elemanlarımız, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet sunar. Huzurlu ve rahat bir taşınma süreci için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Zor Taşınma Koşullarında Hızlı Nakliyat Hizmeti

Maslak Evden Eve Nakliyat, zor taşınma koşullarında en rahat ve hızlı taşınma hizmetini sunar. Yüksek katlı apartman dairelerinde oturanların eşyalarının çıkarılması için önerilen, asansörlü taşıma sistemleridir. Site ve apartman yönetimleri bina asansörlerinin taşımacılıkta kullanımını yasaklamıştır. Ağır yüklere dayanıklı olmayan bina asansörlerinde arızaların olmaması için bu yasaklar getirilmiştir. Yeterli donanımı olmayan taşıma şirketleri eşya çıkarılmasının zor olduğu yüksek katlı binalar ile dar bina girişlerine sahip alanlarda taşıma hizmeti sunamazlar. Firmamız, son sistem taşıma araçları ile en zor taşınma koşullarına sahip olan yerlerden rahatlıkla ve hasarsız şekilde nakliyat hizmeti sunar.

Şehirlerarası Taşımacılık

Maslak Evden Eve Nakliyat, şehirlerarası taşımacılıkta da önerilen işletmelerin başında yer alır. Şehirlerarası taşımacılıkta kullanılan nakliyat araçlarının büyüklüğü ve bakımlarının yapılmış olması son derece önem taşır. Firmamız şoförleri en zor ve engebeli yollarda bile araçları sarsmadan özenli şekilde eşya nakliyesi sağlarlar. Süspansiyon bakımlarının yapılmış olması da eşyaların sarsılmaması için önem taşır. Firmamız yeterli kapasitede bulunan farklı büyüklüklerdeki taşıma araçları ile güvenli nakliyat hizmeti sunar. Ofis taşımacılığında da deneyimli olan firmamız, elektronik ofis eşyalarının nakliyesi, evrak taşımacılığı, kasa nakliyesi gibi önemli konularda da uzman hizmet sunar. Parça eşya nakliyesi de uzmanlık gerektiren konuların başında gelir. Firmamız uluslararası kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti ile önerilen şirketlerdendir.