Levent Ev Taşıma

LEVENT NAKLİYAT

ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız; 30 yıllık tecrübesi ile kurumsal ve bireysel olarak taşımacılık hizmeti vermektedir.
Firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’ye kurumsal ve bireysel olmak üzere uluslar arası eşya nakliyatı, şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat , ofis ve fabrika nakliyatı, parça eşya taşımacılığı ve eşya depolama hizmetini uygun fiyatlarla sunuyor. Yaşamın getirdiği değişiklikler sonucu bazen mekan değişikliği yapmak sorun da kalabilirsiniz. Mekan değişikliği yapacağınız zaman aklınıza gelecek ilk soru da güvenilir nakliyat firması bulurmuyum olacaktır. Şehir içi evden eve taşınmanın zorluğunun üstesinden , dilerseniz birlikte gelebiliriz. ARSLANBOĞA nakliyat ile evden eve taşınmanın ne kadar kolay ve konforlu olduğunu size verdiğimiz hizmet sonucu göreceksiniz.

Bizimle iletişime geçmeniz halin de ,firmamız taşınacak alanlarınız için ilk önce ekspertiz evinize yolluyor ve ekspertiz eviniz de gözlem yapıyor. Evinizin taşınması için kaç taşıma elemanı lazım, eşyalarınız için ne kadar ambalaj malzemesi gerekli, nasil bir araç eşyalarızı taşımak için lazım, evinizin nakliyesini gerçekleştirirken yük asansörü gereklimi ve fiyat bilgisi hakkında size bilgi verir. Sizi taşıma konusunda gerektiği gibi bilgilendirir. Gereken açıklamaları yapar ve sizin de onayınız ile birlikte taşınacağınız gün belirlenir ve belirlenen gün tam kadro olarak işe başlarlar.

Ekibimiz evinizin taşınacağı gün tam kadro olarak verilen adreste olurlar. Eşyalarınız titizlikle toplanır, sökülür, ambaljlanır ve taşınmaya hazır hale getirilir. Taşıma işlemi yaparken yine aynı titizlikle ve dikkatle eşyalar hasar almayacak şekilde taşınır. Eşyalar aracın içine düzgün bir şekil de istiflenir. Eşyaların istiflemesi de bitince , tecrübeli ve İstanbul trafiğine hakim şoförümuz verilen adrese doğru harekete geçer. Verilen adrese varınca eşyalar dikkatli ve pratik bir şekilde yeni evinize taşınır. Eşyaların eve taşıma işlemi de bitince evin dizaynı yapılır. Beyaz eşyalar ( buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinasi, ankastre set ,televizyon ) ve avizeler tesisatci eşliğinde kurulur. Mobilyalar ( kardolabi, vitrinler, masa, tv ünitesi vs. ) marangoz ile kurulur. Mutfak eşyalarınızın hepsi isteğiniz üzerin yerli yerine konulur ve yine hersey isteğiniz üzerine dizayn edilir. Perdeler takılır, halılar serilir. Bütün işleri bitirince eşyalarınız hasarsız bir sekilde teslim edilir ve size de gönül rahatlığıyla keyfini sürmek kalir…

LEVENT EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI:

Levent evden eve nakliyat ; bazi nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacınızı yıllardır güvenli ve hızlı bir şekilde yapan, sizlere kaliteli evden eve nakliyat sunan firmadır. Firmamız, geniş kapsamlı hizmetleri ile Istanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında kaliteli bir biçimde hizmet vermektedir.. İstanbul da taşımacılık ihtiyacınızı karşılayan firmamız bütçenize uygun fiyatlarla müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Siz de taşımacılıkta güvenilir ve öncü bir firma arayışına girdiyseniz bizi tercih edebilirsiniz. Istediğiniz saat diliminde bizimle iletişime geçebilir, taşımacılık hizmetimiz için randevu oluşturabilirsiniz.

Ev taşımacılığı çoğu zaman stresli geçer. Çünkü çok stresli bir uğraştır. Bundan dolayı eşyalarıma zarar gelir mi , eşyalarım çalınır mi ve iyi bir firma bulurmuyum korkusu sarar insanları. Çoğu kez bu stresi yaşamamak için bazen evinin nakliyesini yapmaktan çekinen insanlarla karşılaşıyoruz. Bu stresi yaşamalarındaki temel sebeb ise daha önceden evini yanlış firmalara taşıtmış olması ve nakliyat konusunda tecrübesiz olmalarıdır. Bu yüzden taşınacağınız zaman doğru firmayı bulmadan harekete geçmeyin. Mutlaka tecrübeli firmayla anlaşıp evinizin nakliyesini yaptırın. ARSLANBOĞA NAKLİYAT yaklaşık olarak İstanbul da 30 yıldan beri uzman ve tecrübeli ekipmanlariyla hizmet vermektedir. Uzun yıllardan bu yana değişmeyen profesyonel çalışanlarımız sayesinde her işin üstesinde gelerek mesleğimizi en doğru şekilde yaparak yolumuz da ilerlemekteyiz.

Senelerdir İstanbul’un ilçelerine ve mahallelerine güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün işlerde müşteri memnuniyetini %100 alarak bu günlere geldik. Abartmadan söyleyebiliriz ki biz İstanbul da nakliyat firmalari arasin da en iyiler arasında yer almaktayiz. Bunu gururla söyleyebilmeyi siz müşterilerimiz bize öğretti. Sizlerden aldığımız memnuniyet sayesinde gittikçe büyüyoruz ve nakliyat konusun ilgi odağı oluyoruz. Nakliyat meslegi sadece para kazanmak değil, aynı zaman da gönül işidir…

İstanbul’da evden eve taşımacılık hizmetini iyisiyle , kötüsüyle veren yüzlerce firma bulunmakta. Bundan dolayi bazı firmalar çalışırken işi bitireyim paramı alayım gibi bakar. Taşıdığı eşyalara önem vermez , değersiz eşya olarak bakar. Bu nedenle en az 30 yıl 40 yıl tecrübeli nakliyat firmaları ile anlaşmadan taşınmayın.

ARSLANBOĞA Nakliyat 30 yıllık tecrübesiyle size bu konu da kusursuz hizmet sağlar. Çünkü firmamız sizin eşyalarınızı taşırken o kadar dikkatli çalışıyor ki sizin eşyalarınıza sizden daha çok değer verip , dikkatle taşıyor.. Bu yüzden nakliyecilik konuşun da iyi hizmet vermeye çalıyor, yolumuza bu şekil de hızlı bir biçim de devam ediyoruz. Sizde eşyalarınızı çok değerli görüyorsanız , doğru adreste bulunuyorsunuz.

Firmamızı böyle değerli bir konuma ulaştıran uzman çalışmalarımız, alanın da profesyonel elemanlar olup müşterilerimize herzaman pozitif ve güler yüzle hizmet sunmaktadir. Şehir içi ve sehirler arası evden eve ve diğer taşıma alanların da hizmet veren nakliyat firmamiz giderek ön sıralar da yer almaktadır. Profesyonel ekibimize 7/24 her zaman hizmetinizdeyiz. ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız uzman elemanları, kaliteli malzemeleri ve son model araçlarımızla İstanbul’da sizlere hayallerin ötesin de taşınma hizmeti veriyor.