Kuştepe Evden Eve Nakliyat

Kuştepe nakliyat

Kuştepe nakliyat firmamız; İstanbul’da Avrupa Yakasında evden eve nakliyat alanında ihtiyaçlarınıza özel çözümler bulma çabasındadır. ARSLANBOĞA evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı özenli bir sekilde , nakliyat hizmetin gerektirdiği gibi kırmadan, dökmeden hasarsız bir şekilde taşıma işlemini yapıyoruz. Eşyalarınıza olası hasarlara karşı sigorta işlemi de yapıyoruz. Sizler de eğer güvenle ve sigortalı bir şekil de eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız bizleri arayarak nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Nakliyat elemanlarımız özenle seçtiğimiz bireylerden oluşmakta ve bu konuda alanında oldukça tecrübeli ve uzman insanlardır. Bundan dolayı da elemanlarımız işini kısa sürede teslim etmek için disiplinli, pozitif, dikkatli ve özenle çalışmaktadır.

İstanbul ; Türkiye’nin en büyük Metropollerindendir.Nüfüsu bakımından yerlisi ve yabancısı ile birlikte çok kalabalık ve fazla bir şehirdir. Bu nedenle İstanbul’da yaşamak ise kalabalıktan ötürü biraz zordur. Kalabalık bir şehir olduğu için hergun evden eve ofiste ofise gibi taşınma olayları oldukça fazladır. Hayatınızın bir döneminde mutlaka taşınmak durumunda kalmışsınızdır. Hele bir de memursanız daha çok yer değiştirme olasılığınız oluyordur. Bu sebeble İstanbul’da Güvenilir bir nakliyat firması bulmak ise daha da bir zordur. İstanbul’ daki taşımacılık firmaları arasında tercih yapmak ve işini doğru yapan bir firma bulmak nitekim daha zordur. Eğer taşınmaya düşünürseniz İstanbul’da doğru düzgün bir firma ile anlaşmadan taşınmamanızı öneririz. Mesela bizim firmamız İstanbul’da oldukça köklü firmadir. Uzun yıllardan beri İstanbul hizmet sunmaktayiz. Firmamız 1990 yılından beri İstanbul ve Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermektedir. Biz ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT firması olarak; İstanbul Nakliyat Firmaları arasında tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle bilinen bir firmayız. Sizlere 7 / 24 hizmet vermek için varız ve hep varolmaya devam edeceğiz. İstanbul Nakliyat Firmaları’nda en ünlü ve lider firmayız . Evden eve taşımacılık hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye’nin heryerinde Nakliyat hizmetini uzman kadromuz ile sunarız. .İstanbul ve istanbul un bütün semtlerine yoğun bir tempoyla taşımacılık ve Evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız..

Evden eve nakliyat büyük hacimlere sahip ya da bir kaç parça eşyanın eski mekandan alınarak yeni mekana sevkini içeren bir hizmettir. Evden eve nakliyat esnasında insanların en çok istedikleri ve dikkat ettikleri konu eşyaların zarar görmeden taşınıp onlara teslim edilmesi. Biz ARSLANBOĞA EVDEN EVE Esya taşıma firması olarak , eşyalara gelecek zararın profesyonel ellerde en aza düşürülmesi, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile insanların taşınma esnasında evden eve nakliye firması ile çalışma sebepleri arasında ilk sırada yer alıyor. Taşınma işlemlerinde en çok endişe edilen konulardan bir kaçı belki de fahiş fiyatlarla aldığınız hizmet, değerli eşyalarınızın zarar görmesi yada daha uzun yıllar kullanmayı düşündüğünüz beyaz eşyalarınızın bozularak nakil edilmesi olabilir. Biz ARSLANBOĞA NAKLİYAT olarak size bu konu da garanti verebiliriz. Çünkü biz nasıl çalışılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Eşyalarınıza gelen en ufak bir hasarın zararını biz karşılıyoruz. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz..
Geleneksel yöntemlerle taşıma işlemlerinde eşyalarınızın güvenliği çok da umursanmıyor ve eşyalarınız gelişi güzel paketlendiği için çoğunlukla hasar görüp çiziklerle nakliyat işleminden çıkıyor. Biz asla böyle baştan savma hizmet vermiyoruz. Bütün eşyalarınızı Avrupa’dan ithal ettiğimiz 1 numara ve tek kullanımlık ambalaj ürünleri ile sarıp sarmalıyoruz. Taşıma esnasında eşyalar asla hasar görmüyor ve kırılıp çizilmiyor. Yaptığımız işin arkasındayız ve bunu gururla söylüyoruz.

Nasıl çalışmalar yaptığımızı merak ediyorsanız nakliyat firmamizi arayıp randevu oluştura bilirsiniz. Müsteri hizmetlerimizi aradığınız zaman gerekli ilgi alakaya karşı memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Randevu oluşturduktan sonra tarfimızca evinize yolladığımız ücretsiz Ekspertiz hizmetinden faydalanaksınız. Ön hazırlığı yapılan bir nakliyat hizmeti sorunsuz bie şekilde sonuçlanır. Hem fiyatın netleştirilmesi hem de ön hazırlığın yapılabilmesi için ekspertiz hizmeti önemlidir. Ücretsiz Ekspertizimiz evinize gelmesinin nedeni evinizde keşif yapmasıdır. Ekspertizin eviniz de yapacağı keşifte şu nedenlerdendir ; eşyaların hacmi, eşyaların nerden nereye gideceği , eşyalarınızı taşıyacak eleman sayısını, dışardan kurmalı asansör ihtiyacının olup olmadığı, nasıl bir araç ile eşyalarınıza taşıma işlemi yapılacağı ve fiyat bilgisini size aktarması amaçlıdır. Ekspertizimiz sizi bilgilendirdikten sonra sizin de onayınız Ile eşyalarınızın taşınacağı günü belirler. Taşınacak gün belirlendikten sonra size uygun bir zaman diliminde tam kadro olarak size hizmete başlarlar.

Eşya taşımacılığında en önemli hususlardan biri ambalajlamadır. Eşyaların taşınma esnasında alabilecekleri darbelere karşı korunması gereklidir. Bu durumda iyi bir ambalajlama yapılmalıdır.Aynı zamanda personellerimiz ambalaj konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajı konudularında Türkiye geneli tercih edilen bir firmayız. Eşya taşıma esnasin da kullandığımız ürünlerin hepsi tek kullanılıp olmak üzere Avrupa’dan ithal ambalajlama ürünüdür. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Ambalajlama malzemelerimiz , havali patpat, streç, koli bandı, koli kutu, askı, graft kagidi vs. gibi ekipmanlar olmaktadır. Bu işte prefesyonel olmuş ekibimizle birgün önceden gelip eşyalarınızı sargı ve paketleme yapıyoruz. Bizim işimiz eşyalarınıza hiç bir zarar vermeden taşımak , kaliteli mazeme kulanarak eşyanızı paketleme yapmak.. ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, en kaliteli malzeme kulanarak eşyalarınızı paketleme yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızı üç kat sargı yaparak taşıyoruz. Mobilyalarınızın en güzel şekilde demonte edilyoruz ve montajını tarafımızca yapıyoruz. Tabağınızdan bardağınıza kadar hepsini beyaz kağıtlara sarıyoruz. Çok tecrübeli işin de uzmanlaşmış ustalarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.. Biz kendimize ve yaptığımız işe güveniyoruz.

ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT firmadı olarak evden eve nakliyat konusunda büyük bir tecrübe ve geçmişe sahibiz. Taşımacılık Firmamız sektörde en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman elinden gelen bütün imkanları kullanmaktadir. Kusursuz ve kaliteli bir hizmet için gerekli olan bütün donanımlara sahip olan firmamız, nakliyat için kusursuz bir hizmet verme çabasındadır. Nakliyat mesleği çok zor bir meslektir. Evden eve nakliyat hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle çalışıyoruz. Bu yüzden işimizi çok yitik bir şekilde yapiyoruz. Haydi sizde hiç vakit kaybetmeden bizi arayın bizde gelip eşyalarınızı taşıyalım.