Kurtköy Ofis Taşıma

Kurtköy ofis taşıma, taşımacılıkta kurumsal isimlerin ilk sıralarında yer alır. Her eşyanın farklı taşıma usulleri bulunur. Taşınacak eşyaların değişen yapılarına bağlı olarak eşyaların taşıma usulleri de değişir. Elektronik eşyalar, evraklar ve mobilyalar farklı taşıma usullerine tabidir. Eşya nakliyatında kurumsal yaklaşımlara sahip olan işletmemiz, güler yüzlü ve hızlı taşımacılık hizmeti sunar.

Nakliyat hizmetinde deneyimli olan firmamız, her eşyayı özenle ve profesyonel tekniklerle taşır. Evrak taşımacılığı gibi zor ve deneyim gerektiren hizmet için de firmamızdan destek alınması önerilir. Evrakların yırtılıp, kaybolması gibi durumlar, firmaları zor duruma sokacak unsurlardır. Bu sebeple taşıma şirketimiz eşya nakliyatı öncesinde her eşyanın envanterini tutarak, özenli şekilde taşır. Evrak taşımacılığında da firma içinden bir elemanın gözetiminde taşınması önem taşır.

Kurtköy Ofis Taşıma

Kurtköy Ofis Taşımacılığında Uzman İsimler

Kurtköy ofis taşımacılık, ofis taşımacılığında İstanbul’un en önde gelen isimlerinin başında gelir. Ofis eşyalarının farklı usullerde olması, dayanıklı ve yeni koli kullanımına da ihtiyaç doğurur. Firmamız, eşya taşımacılığında geniş iç hacimli nakliyat araçları ile hizmet sunar. Elektronik eşyaların sağlam koliler içerisinde ve köpüklü ambalajlara sarılması önerilir. Bazı eşyaların sarsıntıdan hasar alma ihtimali diğer eşya gruplarına nazaran oldukça fazladır. Bu türlü eşyaların araç içerisine sabitlenmesi, hasarsız eşya taşımacılığı için oldukça önem taşır. Firmamız geniş iç hacimli nakliyat kamyonları ile güvenli şekilde eşya nakliyatı hizmeti sunar.

Zengin araç filomuzda her taşıma aracının bakımları düzenli şekilde yapılmıştır. Periyodik muayeneden geçen araçlarımız ile hasarsız eşya nakliyatı hizmeti sunulur. Taşıma araçlarını kullanan şoförlerimiz, deneyimli ve işinin ehli olan kişilerdir. Yüksek katlı yaşam alanlarından en hızlı şekilde eşya nakliyatı hizmeti asansörlü taşımacılık sistemleri ile sağlanır.

Kurtköy Sigortalı Nakliyatın Önemi

Kurtköy işyeri taşımasigortalı eşya nakliyatı ile güven veren yaklaşımlara sahiptir. Eşyaların değerinde sigortalanması ile oluşabilecek en küçük bir eşya hasarı bile tam değerinde ödenir. Firmamız, olabilecek her hasar için anında ödeme yapar. Ücretsiz eksper ve sigorta hizmetimiz, dürüst yaklaşımlarımızın bir göstergesidir. Kurumsal ve güven veren yaklaşımlarımız için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.