İdealtepe Evden Eve Nakliyat 

İdealtepe evden eve nakliyat evinizi, ofisinizi, evinizi veya iş yerinizi en güvenilir şekilde taşır. Evden eve taşıma sürecinde evin eşyalarına ve mesafesine göre etkilenir. Bu kişiselleştirilmiş nakliye anlamına gelir. Böyle bir hizmet, müşteriye en iyi hizmeti verebilmek içindir.

İdealtepe evden eve nakliyat firması en popüler firmalardan biridir. Çünkü son yıllarda asansörlü taşınmayı tercih edenlerin sayısı artıyor. Asansör taşımacılığı hem daha güvenilir hem de daha hızlı olduğu için müşteriler tarafından yoğun talep görmektedir. Asansörle taşınan evlerde balkon veya pencere genişliği eşyaların girebilmesini sağlamalıdır. Cam ve balkon yeterince geniş değilse içerideki eşyaları taşımak mümkün olmayacaktır. Bu durumda normal bir geçiş yapılabilir. Asansörlü veya asansörsüz nakliye, firmamızın ekibi tarafından belirlenir. Önce ev gezilir, uygun büyüklükte pencere ve balkon varsa asansörlü taşıma sistemi kurulur.

Nakliye Fiyatlarımız

Nakliye sırasında kullanılan yöntem fiyatı değiştirmektedir. Örneğin asansör nakliyesi ile normal nakliye ücreti aynı olmayacaktır. Ancak evin İdealtepe ‘ye ne kadar yakın veya uzak bir yere taşınması gerektiği bu fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Net bir fiyat almak için firmamız ile iletişime geçerek her detayı öğrenmeniz önemlidir.

İdealtepe Evden Eve Nakliyat

Neden İdealtepe Evden Eve Nakliyat

Doğru hizmeti alabilmek için iyi eğitimli ve deneyimli bir kadro ile çalışmak çok önemlidir. Aynı zamanda taşıma sırasında asansörle taşıma gibi birçok yöntemin olduğunu da belirtmek gerekir. Firma taşınacak evlere göre yöntemi belirlemelidir. En uygun gelişmiş araçlar, evde en uygun yöntemle kullanılmalıdır. İdealtepe evden eve nakliyat olarak deneyimli ekibimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü personelimiz ile amacımız her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

İdealtepe evden eve nakliyat nakliye firması olarak sizlere premium hizmet sunuyoruz. Ayrıca verdiğimiz hizmete herkesin ulaşabilmesi için fiyatlarımızı oldukça makul bir seviyeye koyuyoruz. Pandemi sürecinde maddi olarak zorlandığınızı biliyoruz. Taşınmanız için size fiyat teklifi verdiğimizde bunu dikkate alan teklifler veriyoruz. Ayrıca mümkün olan tüm seçeneklerle fiyatı düşürmeye çalışıyoruz. İndirim veya makul bir fiyat varken hizmet kalitesinin düşük olduğunu düşünmeyin. Hizmet kalitemizi anlamak için referansımıza bakmanız veya bir kez bizi ziyaret etmeniz yeterli.

İdealtepe Paketleme Hizmeti

Ayna gibi hassas eşyalar, nakliye aracının üst komponentler üzerine yerleştirilerek hareket etmesini önlemek için özel koruyucu malzeme ile paketlenir. Paketleme bu şekilde yapıldıktan sonra eşyalarınız zarar görmeyecektir. Kamyonlara eşyalar yüklerken paketlemeye ek olarak dikkatli olunmalıdır. Bu bakımdan en zahmetli unsurlara yüksek katlı binaların merdivenlerinde rastlanmaktadır. Eşya taşınırken duvara sürtme veya bir şeye çarpma gibi durumlarda zarar görebilir.

Bu nedenle bu gibi durumlarda apartmanlara ulaşım mutlaka asansörlü araçlarla yapılmalıdır. Ancak binada eşya taşımak için yük asansörü yoksa, eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için harici bir asansörün donatılması gerekir. Çizilmelere ve kırılmalara karşı firmamız tarafından en kaliteli paketleme malzemeleri kullanılmaktadır. Paketleme hizmeti uzman personelimiz tarafından dikkatli şekilde yapılır. Cinsine göre ayrılan eşyalar dikkatli şekilde araca yüklenir. 

Sigorta Uygulaması ile Eşyalarınız Güvende

Eşya taşınmanın en önemli unsurlarından birisi sigortalama işlemidir. Taşınırken aklınız eşyalarınızda kalmaması için eşyalarınızın güven içinde olması gerekir. İdealtepe evden eve nakliyat olarak sigortalama hizmet ile eşyalarınız güven içinde taşınır. Herhangi bir zarara uğradığınızda kesinlikle müşterilerimiz mağdur edilmez. Nakliye firması seçerken dolandırıcı firmalardan uzak durmanız gerekir. Sigorta hizmet vermeyen firmalardan hizmet aldığınız takdirde pişman olabilirsiniz. Eşyalarınız zarar gördüğünde karşınızda muhatap bulamayabilirsiniz. Bu tür sorunlar yaşamamak için öncelikle firma araştırması yapmalısınız.

Firma araştırması yaparken tek kriteriniz fiyatlar olmasın. Tabi ki fiyatlar önemlidir ancak vermiş olduğunuz ücretin karşılığını almak da önemlidir. İdealtepe evden eve nakliyat olarak uygun fiyat seçeneklerinin yanında kaliteli hizmet veriyoruz. Paketleme, sigortalama, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma gibi nakliye çatısı altında tüm hizmetleri sunmaktayız.

Alanında uzman personelimiz, her eşya kapasitesine uygun geniş araç filomuz, yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve sürekli yeniliğe açık olmamız ile nakliye sektöründe çokça tercih edilmekteyiz. Taşınma zor bir süreçtir. Bu zor süreci sizin için kolaylaştıran İdealtepe evden eve nakliyat firmamız ile dilediğiniz anda 7/24 iletişime geçebilir aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.