Gültepe Nakliyat

Firmamız; 1990 yılından beri yaptığı kurumsal ve bireysel hizmetleri profesyonelce devam ettirmektedir.. ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmamız nakliyat konusun da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede araç ve deneyimli elemanları ile tüm İstanbul’a ve Türkiye’nin 81 il ve ilçelerine evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, fabrika taşıma, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetlerini kurumsal anlayış ile sigortalı bir biçimde yapmaktadır.

Nakliyat firmamız konusunun bilincinde olup,şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde profesyonel ve çalışkan tutumuyla müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiştir. Nakliyat demek çok zorlu ve meşakkatli bir iş demek. Biz bu zorlu işi kolaylaştırmak için elimizden gelen bütün teknolojik imkanları kullanıyoruz.İstanbul’un en profesyonel, en titiz ve en pratik firması olarak bilinen firmamız ; Parça eşya, tam ev eşyası,villa,fabrika makinaları- malzemeleri ve her türlü nakliye işlerinizi pratik ve uzman ekipmanlar sayesinde her bütçeye uygun fiyatlarla sıkıntısız gerçekleştiriyor.

Firmamız Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine günlük ve haftalık hizmet vermeye hazırdır.. Firmamız evden eve nakliyat , evden eve taşımacılık, parça eşya taşımacılık, banka taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, hastane ve okul taşımacılığı, askılı tektil taşımacılığı,mobilya ambalajlanması, esya ambalajlama, lojistik taşımacılık, müze,fuar ve fabrika taşımacılığı yapmaktadir. Bunlara ek olarakta araçsiz eşya yükleme için eleman temini yapabilirsiniz. Biz hizmette sınır tanımıyoruz.

Firmamız eşyalarınızı özenle taşıyor ve müşteri memnuniyetiyle sizlere profesyonel anlamda uygun fiyatlarla destek olmaya devam ediyor.
Firmamız taşımacılık yaparken ne yapacağını çok iyi bilir ve yapılması gerekenleri bir bir titizlikle pratik bir şekilde uygular. Firmamız bünyesine de bulundurduğu ekipmanları doğru seçerek yapmaktadır. Firmamız tecrübesiz acemi elemanlar çalıştırmaz. Çalıştırdığımız elemanlarımız hepsi gayet tecrübeli ve işlerinde profesyonel elemanalardır. Firmamiz yaptığı çalışmalarda asla dandik ve kalitesiz ambalaj malzemelerini kullanmaz.

Taşınmak isterseniz bizi arayın ücretsiz ekspertiz hizmeti ile yerinde eşyalarınız görülür ve anında fiyat verilir. Taşınacak eşyalarınıza en iyi fiyatı verebilmenin en kolay yolu budur. Sizlere güvenli hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Evden eve nakliyat ücretleri için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz

Firmamızı aradığınız zaman size karşı gerekli ilgi alakayı göreceğinizden hiç şüphemiz yok. Gayet kibar ve pozitif bir şekilde sizinle iletişim kurup sizin soru ve görüşlerinizi yanıtlarlar. Bizi tercih etmeniz durum da istediginiz tarih ve saatte firmamız evinize ücretsiz ekspertiz gönderir.

Ekspertiz neye yarar diye merak edecek olursanız size ekspertiz hakkın da kısa bi bilgi de verebiliriz.
Ekspertiz ; firmamızı aradığınız da evinizi taşımamızı istediğiniz bilgisini bize ilettiginiz zaman, sizin istediğiniz gün ve saatte müsait bir günde ücretsiz olarak evinize gelir. Ekspertiz evinize geldiğinde ilk önce gayet nezih bir şekilde evinizin durumuna ve eşyanızın miktarına bakıp size fiyat bilgisi ve taşıma esnasında neler yapilmasi gerektiği ile ilgili sizi aydınlatır. Taşıma esnasin da gerekli eleman, eşyalarınıza uygun araç, ambalajlama malzemeleri ( koli, havali patpat, koli bandı, kutu, askı, streç, graft kagidi vs. ) gibi ekipmanlara ihtiyaç duyulacağını bildirir ve ona göre belirli bi gün de randevu oluşturularak ev eşyası nakliyat işlemi başlatılır.

İstanbul ve Kasımpaşa olmak üzere tüm nakliyat işlerimize eşlik eden son model kapalı kasa araçlarımız ile size hizmet sunuyoruz. Esyaya göre yeterli sayıda elemanlarla ve ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet verebiliriz..
Firmamızın her eve ve her eşyaya uygun araçları bulunmaktadir. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat esnasında Firmamızın , eşyalarınıza uygun her çeşit araçımız ( 10 Teker – Tır – Kamyon – Kamyonet ) bulunmaktadır, araçlarımız ile size 7/24 hizmet etmekteyiz.

Az eşyalar göre küçük araç, çok eşyalara göre büyük araçlarımız vardir.
Örneğin; 1+1 Ev için Tır ile ev eşyanızi taşırsak, hem çok gereksiz araç olur ,hemde sizin için gereksiz maliyetlere neden olur. Bu yüzden eşyalarınızı hangi araç ile taşıma konusuna çok dikkat ediyoruz. Nakliyat araçlarimizin kapalı kasa olmasının nedeni, eşyalarınızın güneş, yağmur, rüzgar, toz, kir ve dışardan gelebilecek olası hasarları ortadan kaldırmasıdır. Eşyaya, eşya hacmine, yüklerinize özel araçlarla ev taşıma hizmetini en iyi fiyat garantisi ile en güzel şekilde yapmaktayiz..

Firmamız 1990 ‘dan beri İstanbul ve Türkiye’nin 81 iline kurumsal ve bireysel olmak üzere nakliyat hizmeti sunuyor. Siz de hizmetlerimiz den faydalanmak için bizi arayın. ARSLANBOĞA NAKLİYAT ile nakliyatin keyfine varacaksiniz ve yeni evinizde kaldığınız hayatınıza devam edeceksiniz. ARSLANBOĞA nakliyat sayesin de NAKLİYAT kabus olmaktan çıkacak ve artık en kolay hâli ile size sunulacak..

GÜLTEPE OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofisler firmaların faaliyet gösterdikleri yerlerdir. Türkiye’de her geçen gün yeni iş alanlarının ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında, iş sektörüne atılan yüzlerce firma ortaya çıkmıstir. Bazıları A.Ş. firmaları, bazıları LTD firmaları ve bazıları da şahsi firmalardır. Bundan dolayı bireysel ve kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde gün geçtikçe hareketlilik kazanmaktadır.

Biz ARSLANBOĞA NAKLİYAT firması da bu gibi hareketliliklere çok fayda sağladık. Onlarca kurumsal ve bireysel ofis taşımacılığını mükemmel bir biçim de gerçekleştirdik. ARSLANBOĞA NAKLİYAT 1990 yılından beri OFİS taşımacılığını teknolojik imkanlardan da yararlanarak profesyonel bir şekilde yapmaktadır.. Profesyonel ekibimiz ile müşterilerin nakliye ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler, modern kapalı kasa araçlarımız ile hijyenik ofis taşımacılığı yapmaktayız..

Firmaların müşterilerle iş görüşmelerini ofislerde gerçekleştirirler. Bu yüzden ofisler çok önemli alanlardır. Ofis taşımacılığı yaparken önemli dosyalara ,evraklara ve bilgisayarlara çok dikkat etmek gerekir ve bunların nakliyatını yapmak oldukça zordur. Biz ARSLANBOĞA nakliyat firması olarak şimdiye kadar yaptığımız ofis taşımalarını kusursuz ve hasarsız yapmış bir firmayiz. Ofisinizi bize emanet edin ve ARSLANBOĞA farkını görün. ARSLANBOĞA nakliyat firması taşımacılık konusun da bir numaradır. Bizimle iletişime geçin ofisinizi hemen taşıyalım…