Feneryolu Ofis Taşıma 

Feneryolu ofis taşıma  işlemini sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunar. Müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanabilmesi adına hizmet sonrasında memnuniyet anketi düzenlenir. Bu ankete olumsuz yanıt veren müşterilerimize geri dönüş yapılır. Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde ev içinde kullanılan beyaz eşya parçaları ile bu sistem ile beraber zemin alana indirilir. Bu sistemin kullanılmasında ağırlık kriteri de vardır. Belirli bir ağırlık sınırına kadar sepet içinde eşyalar indirilebilir. 

Feneryolunda Kurumsal Nakliye Hizmetleri

Feneryolu ofis taşıma firmamızda, gün içinde tamamlanan hizmet seçeneğimiz de bulunur. Gün içinde tamamlanan nakliye çalışması genel anlamda her müşterimizin talep etmiş olduğu bir hizmet türüdür. Kurumsal ya da bireysel olan her müşterimiz bu hizmetimizden yararlanabilir. Eşyalarınızın alınacağı adres ile varış adresi arasında belirli bir mesafe kriteri bulunur.  

Feneryolu Ofis Taşıma 

Sigortalı Olarak Ofis Taşıma İşlemleri

Feneryolu ofis taşıma firmaları arasında yer alan kurumsal firmamıza ulaşarak aklınızda olan tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Eşya nakliyesi aşamalarında geniş kutuları tercih ederiz. Bu kutular sayesinde eşyanızda kırılma ya da kaybolma gibi olumsuz durumlar meydana gelmez. Her anlamda sorunsuz olarak tamamlanan eşya taşımacılık paketleridir. Sizde bu konuda uzman bir nakliye çalışmasını geleneksel ev nakliyesi olarak sunan firmamıza ulaşmalısınız. Eşyalarınızın nakliye edilmesinde sizlere göre planlanan ve bu şekilde organize edilen çalışmaları sunarız. Nakliye çalışmalarımız içinde hem bireysel hem de kurumsal firmalar için hizmetlerimiz vardır. 

Feneryolu Ofis Taşıma Hizmet Paketlerimiz 

Feneryolu ofis taşıma firmamızda, eşyalarınızın taşınması için asansör sistemleri ile beraber nakliyesini sağlarız. Bu asansör hizmeti ile beraber nakliye işlemleri daha kolaydır. Sizde hem kurumsal hem de bireysel anlamda nakliye talepleri olan müşterilerimiz gibi firmamızdan destek almalısınız. Uzman nakliye çalışmalarımızda bu korunaklı eşya taşıma çalışmasının tercih edilmesi için saatlik olarak kiralama yapılması gerekir.

Kiralama aşamaları içinde herhangi bir sorun durumları olmaz. Tüm görev alan ekibimizin hepsi eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiği konusunda bilgi sahibidir. Firmamız ile detaylı görüşmeler yaparak eşyalarınızın sayısına ve taşınacak yerin uzaklığına göre uygun bir araç ile taşınması ücretlendirmelerini öğrenebilirsiniz. Kiralama ücretlerini de sorabilirsiniz.