Cihangir Ofis Taşıma

Cihangir ofis taşıma ofis taşımacılığında İstanbul’un önde gelen firmalarındandır. Eşyaların bir yerden bir yere hasarsız şekilde nakledilmesi için özenli ve dikkatli şekilde hareket etmek gerekir. Ev eşyalarını özenle taşıyan firmamız ofis taşımacılığında da uzman isimlerin başında gelir. Ofis taşımacılığının ev taşımacılığına nazaran çok daha zor yanları bulunur. Bunların başında ofis eşyalarının çoğunun elektronik olmasıdır. Elektronik eşya taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Bu hususlar eşyaların sarsıntıdan etkilenmeyen ambalajlar içerisinde taşınmasıdır. Ofis taşımacılığı ve fabrika taşımacılığında önerilen hususların başında gelen, eşyalara uygun özellikte taşıma malzemelerinin tedarik edilmesidir. Eşyaların korunaklı koliler içerisinde taşınması son derece önem taşır. Firmamız her eşya taşımacılığı öncesinde yeni ve sağlam koliler içerisinde taşımacılık hizmeti sunar.

Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilecek Hususlar

Cihangir ofis taşıma firması ofis taşımacılığında bazı konulara dikkat eder. Ofis taşımacılığı öncesinde envanter tutan firma elemanlarımız, ofis elemanlarının gözetiminde taşımacılık yapar. Eşyaların hasar alma ya da kaybolma ihtimaline karşı her türlü önlem firmamızca alınmıştır. Ofis eşyalarının içerisinde yer alan kıymetli evraklar, kasa ya da bilgisayar gibi eşyalar titizlikle taşınması gereken eşyalardır. Bu eşyaların kaybolması halinde firma maddi ya da manevi zararlarla karşı karşıya kalabilir. Firma elemanlarımız deneyimli ve alanında uzman kişilerdir. Yüksek katlı binalardan asansörlü taşımacılık sistemleri ile nakliyat hizmeti sunulur.  Firmamız her türlü donanım ve ekipman yeterliliğine sahip olan kurumsal işletmelerdendir

Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Cihangir işyeri taşıma sigortalı eşya taşımacılığı ile güvenli nakliyat hizmeti sunar. Sigortalı eşya taşımacılığı ile olabilecek her türlü eşya hasarına karşı güvence verilmiş olur. Nakliyat öncesi eşyaların değerinde sigortaya konu olması için eksper hizmeti sunulur. Ücretsiz eksper hizmeti ile eşya taşımacılığında dürüst yaklaşımlarımız söz konusudur. Şehirlerarası taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı da büyük bir özenle sunulur. Uzak yol tecrübesi olan şoförlerimiz alanında deneyim sahibidir. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır. Antika eşya taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi parça eşya taşıma konularında da uzmanlaşmış işletmelerin başında geliriz. Kurumsal ve profesyonel hizmet için firmamızdan destek alınması önerilir.