Çağlayan Ofis Taşıma

Çağlayan Ofis Taşıma  Nakliye şirketleri artık günümüzde sadece ev eşyası taşımakla kalmıyor. Halihazırdaki ofislerinizin de bir yerden başka bir yere taşınma konusunda da profesyonel bir şekilde hizmet verir. İstanbul gibi büyük bir şehirde bir yerden başka bir yere taşınmak çok zor bir iştir. Çağlayan ofis taşıma işlemleri yapan firmamız sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Bizleri tercih ederek mümkün olan en kısa süre içinde yeni ofis yerlerinize eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Ayrıntılı bilgi almak için bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul un neresi olursa olsun hatta şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde de bizleri tercih edebilirsiniz.

Çağlayan Ofis Taşıma Hizmetlerinden Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Çağlayan ofis taşıma hizmeti  hizmetleri içerisinde sıklıkla hizmet verdiğimiz sigortalı taşımacılık hizmeti siz müşterilerin istekleri doğrultusunda devreye girer. Sigortalı nakliye hizmeti için tarafımızca eşyalarınız taşınmadan önce evinize ya da ofisinize bir ekspertiz gelir. Bu ekspertiz eşyalarınıza bir bedel biçer ve akabinde bir sözleşme düzenler. Karşılıklı olarak kabul edilip imzalanan sözleşmeden sonra sigortalı taşımacılık hizmeti devreye girmiş olur. Eşyalarınızın ofisinizden alınıp yeni yerleşim yerine teslim edilene kadar sigorta kapsamı devam eder. Bu süreç içerisinde eşyaların başına olumsuz bir durum gelmesi neticesinde eşyaların rayiç bedeli tarafınıza sigorta şirketi tarafından ödenecektir. Çağlayan ofis taşıma hizmeti ile birlikte sigortalı nakliye hizmeti almanız eşyalarınızın garanti kapsamında taşınması demektir. 

Çağlayan Ofis Taşıma Hizmeti Ücretleri Ne Kadardır?

Çağlayan Ofis Taşıma
Çağlayan Ofis Taşıma

Çağlayan ofis taşımacılık hizmeti fiyatı veren piyasada birçok nakliye firması vardır. Bu firmalar arasından iyi bir seçim yapmak gerekir. Nakliye hizmeti ücretlerinin belirlenmesinde en büyük etken gidilecek olan kimdir. İster İstanbul içi isterseniz de şehirlerarası nakliyelerden bizleri tercih edebilirsiniz. Nakliye fiyatına etki eden bir diğer faktör ise eşyaların azlığı ya da çokluğudur. Az eşyaları küçük bir araç taşıyabilirken fazla olan ofis eşyalarını büyük bir araç taşır. Bu yüzden ki fiyat farklılaşır. Öte yandan sigortalı taşımacılık hizmetinden yararlanmak ya da asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmak da fiyata etki eden unsurlardan birisidir.