Caddebostan Ofis Taşıma

Caddebostan ofis taşıma, İstanbul’un en eski ofis taşıma şirketlerinin başında gelir. Ofis taşımacılığında dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunur. Bunların başında gelen, seçilecek taşıma firmasının deneyimli olmasıdır. Ofis taşımacılığı, diğer taşımacılık konularına nazaran son derece zor ve deneyim gerektirir.

Bu taşımacılıkta söz konusu olan eşyaların içerisinde bulunan elektronik eşyalar özel taşıma usullerine tabi olan eşyalardır. Bilgisayarlar, printer gibi ofis malzemeleri özel korunaklı ambalajlar içerisinde taşınması gereken eşyalardır. Bu sayede eşyaların hasar almadan nakliyesi söz konusu olacaktır. Evraklar da özenle taşınması gereken eşya grupları arasındadır. Evrakların önemli bir bölümü kaybolması halinde şirket için maddi yaptırımlara sebep olabilir. Bu nedenle, şirket içinden bir elemanın gözetiminde taşınması önerilir.

Caddebostan Ofis Taşıma

Ofis Taşımada Dikkatli Yaklaşımlar

Caddebostan ofis taşıma dikkatli ve titiz yaklaşımları nedeniyle de öne çıkan taşıma şirketlerinin başında gelir. Ofis taşımacılığı öncesinde yapılacak hazırlıklar, nakliyat gününün en rahat şekilde geçmesi için önem taşır. Ofis malzemeleri arasında kasa, kıymetli evraklar ve mobilyalar yer alır. Arşiv odalarının taşınması da ayrı bir uzmanlık konusudur.

Bu türlü alanların özenle taşınması için uzman bir kadroya ihtiyaç bulunur. Firmamız çalışanları alanında uzman kişilerden oluşan kalifiye personeldir. Deneyimli olan elemanlarımız en zor şartlarda çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir. Taşınma öncesinde ofis ziyareti yapan elemanlarımız, eşya miktarına uygun sayı ve nitelikte koli temin eder. Bazı eşyaların sarsılmadan nakliyesi için özel korunaklı ambalajlara ihtiyaç bulunur. Firmamız her taşımacılık öncesinde yeni ve dayanıklı malzemeden yapılmış olan nakliyat kolisi kullanır.

Ofis Taşımacılığında Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Caddebostan ofis taşıma iş yeri nakliyatı öncesinde eşyaları taşıma sigortası yapar. Bu sayede eşyaların taşınma esnasında hasar alma ihtimaline karşı güvence sunar. Nakliyat öncesinde yapılacak bu türlü hazırlıklar, eksperlerimizin eşyaları fiyatlandırması, kurumsal hizmet anlayışının da bir göstergesidir. Uygun fiyatlı ve uluslararası kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunulur. Yüksek katlardaki ofislerin taşınması için de asansörlü taşımacılık hizmetimiz söz konusudur. Ofis eşyalarının özenle kolilenmesi, en hızlı şekilde yeni yaşam alanına varış ve profesyonel hizmet için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.