Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı evden eve nakliyat, nakliyatta kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Taşınma öncesi bazı hazırlıkların yapılması, nakliyat sürecini de önemli ölçüde hızlandırır. Taşınmalar fazla olan eşyaların tasnif edilmesi ve kullanılmayan eşyaların ihtiyaç sahiplerine verilmesi ya da depolanması için uygun zamanlardır. Fazla olan eşyaların ayrılması, gereksiz koli yapılmaması ve bu sayede taşınma sürecinin hızlanması için önem taşır. Firmamız nakliyat öncesinde yapacağı ev ziyaretleri ile eşyalara uygun sayıda koli ve taşıma malzemesi tedarik eder. Bu sayede, nakliyat günü için tüm hazırlıklar eksiksiz şekilde tamamlanmış olur. Taşıma kamyonu ve taşıma malzemesi tedarik edilmesi için de önceden yapılacak hazırlıkların ve ev ziyaretlerinin önemi büyüktür.

Evden Eve Nakliyatta Deneyimin Önemi

Bostancı evdeneve nakliyat, nakliyatta deneyimli isimlerin başında gelir. Bostancı kentsel dönüşüm kapsamında yapılaşmaların fazla olduğu bölgelerin başında gelir. Emlak sektörü dolaylı yoldan nakliyat sektörünü de etkiler. Bu bölgede nakliyat hizmeti sunan firma sayısı fazla olmakla birlikte, önerilen alanında uzman olan deneyimli işletmelerin tercih edilmesidir. Firmamız uzun yıllar, evden eve nakliyat hizmeti sunan işletmelerin başında yer alır. Profesyonel hizmet sunan firmamız, ev eşyalarının her birini usulüne uygun şekilde taşır. Beyaz eşyalar, cam eşyalar, salon bitkileri farklı taşıma kurallarına tabidir. Farklı şekillerde paketlenmesi gereken bu eşyalar, özenle taşınması gereken eşyalardır. Evden eve nakliyatta olduğu kadar, ofis taşımacılığında da uzman hizmet sunulmaktadır. Firma elemanlarımız taşımacılık sektöründe uzun yıllar çalışmış olan tecrübeli kişilerdir.

Bostancı Evden Eve Nakliyat
Bostancı Evden Eve Nakliyat

Beyaz Eşyaların Taşınması

Bostancı evden eve nakliyat, beyaz eşyaların ve tüm dayanıklı ev aletlerinin taşınmasında uzman olan isimlerin başında gelir. Beyaz eşyaların demonte edildikten sonra taşınması ve sağlam koliler içerisine yerleştirilmesi gerekir. Buzdolapları için önerilen, taşınmalardan on iki saat öncesinde fişinin çekilmesi temizliğinin yapıldıktan sonra taşıma kolisine yerleştirilmesidir. Bulaşık makineleri ve çamaşır makinelerinin su giriş hortumlarının özenle demonte edildikten sonra içlerinde hiç su kalmayacak şekilde koli içerisine yerleştirilmesi önem taşır.

Mobilya Taşımacılığı

Apartman kapılarından çıkamayacak kadar geniş olan dolap ve gardıropların demonte işleminin ardından taşıma kolilerine yerleştirilmesi gerekir. Marangozluk gerektiren bu işler için firmamız elemanları yardımcı olurlar. Eşyaların özenle demontesi yapıldıktan sonra ardından nakliyat kamyonlarına korunaklı taşıma kolileri içerisinde yerleştirilir. Nakliyat sonrasında da eşyaların yerinde montesi yapılır. Firmamız bu işler için ek ücret talep etmez. Elemanlarımız elektrikle ilgili işlerde de uzman kişilerdir. Avizelerin sökülmesi ve yeni yaşam alanında da takılması işleri yine elemanlarımız tarafından yapılır. Kurumsal hizmet sunan elemanlarımız alanında uzman olan kişilerdir.

Sigortalı Taşımacılık

Nakliyatta her türlü önlem alınsa da tüm riskleri yok etmek imkansızdır. Oluşabilecek bazı riskler için önceden önlem alınma imkanı bulunmaz. Birdenbire gerçekleşen hesaplanamayan bu gibi durumlar için hizmet alanlara verilecek en önemli güvence taşıma sigortası yapılmasıdır. Firmamız taşıma öncesinde eşyaları günün koşullarında değerlendirerek, fiyatlandırır. Doğru bedeller üzerinden sigortaya konu olan eşyalar, hasar oluşma halinde gerçek değerinde ödemeye konu edilir. Eşyaların doğru şekilde sigortalandırılması için alanında uzman olan eksperlerden destek alınmalıdır. Firmamız eşyaları ücretsiz sigortalayan ve eksper ücreti talep etmeyen nakliyat şirketlerindendir. Dürüst yaklaşımlarımız için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Nakliyatı kolaylaştıran bazı alet ve ekipmanlar bulunur. Son sistem teknolojiyi kullanan firmamız, nakliyatta asansörlü taşımacılık sistemlerini de kullanır. Yüksek katlı binalar ve dar olan bina girişlerinden eşya çıkarılması son derece zordur. Bu binalardan eşya çıkarmak için asansörlü taşıma sistemlerine olan ihtiyaç son derece fazladır. Yüksek katlara ayarlanabilen ve uzayabilen yapıları ile asansörlü taşıma sistemleri, gökdelen ve apartman daireleri için önerilen sistemlerdir. Güvenli şekilde eşya nakliyesini gerçekleştiren bu sistemler, rahatlıkla eşya taşımacılığı yapabilir. Firmamız, asansörlü sistemleri ve geniş kapasiteli nakliyat araçları ile önerilen taşıma şirketlerindendir.

Rahat ve Huzurlu Nakliyat

Firmamız rahat ve huzurlu nakliyat için her türlü imkana sahiptir. Taşıma elemanlarımız, alanında uzman kişilerdir. Önceden yapılan hazırlıklar ile nakliyat günü son derece rahat şekilde geçer. Firmamızdan hizmet alanlarda endişe ve stres gözlenmez. Huzurlu ve mutlu bir nakliyat süreci gerçekleşir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve güler yüzlü yaklaşımlarımız söz konusudur. Uygun fiyatlı nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kaliteli taşımacılık için talep ettiğimiz ücretler son derece uygundur.

Şehirlerarası Nakliyat

Firmamız, şehir içi nakliyatta olduğu kadar, şehirlerarası nakliyatta da uzmandır. Parça eşya taşıma hizmetimiz de bulunur. Şehirlerarası nakliyatta dikkat edilecek hususların başında gelen, nakliyat araçlarının bakımlarının yapılmış olmasıdır. Düzenli şekilde bakımları yapılan araçlarımızda eşyaların sarsıntıdan etkilenmemesi için süspansiyon sistemi bakımları da yapılmıştır. Güvenli taşımacılık için bazı eşyaların araç içerisine sabitlenmesi gerekir. Firmamız bu türlü eşyaların hareket etmeyecek şekilde nakliyat aracına sabitler. Elektronik eşyalar, beyaz eşyalar, tekstil ürünleri ve mobilyalar özenle taşınır. Araçları kullanan şoförlerimiz deneyimli ve özel taşımacılık belgesine sahip kişilerdir. Ofis taşımacılığında da deneyimli olan şirketimiz, güvenli taşımacılık hizmeti sunar.