Bomonti ofis taşıma

Bomonti Ofis Taşıma Günümüzde iş ve ofis yerleri bazı durumlarda adres değiştirmek zorunda kalabilir. İstanbul gibi büyük bir şehirde bir yerden bir yere taşınmak oldukça meşakkatli bir iştir. Bu yüzden nakliye konusunda uzun yıllardır hizmet veren ve eğitim almış profesyonel kadrosu ile çalışan bir nakliye firması ile çalışmak gereklidir. Bomonti ofis taşıma firması olarak bizler sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Bizleri tercih ederek ofisinizi sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamış olursunuz. Ayrıntılı bilgi için bizleri mesai saatleri içinde aramanız yeterli olacaktır. Uzman kadromuz sizlere bilgi vererek aklınıza takılan soruları yanıtlamaya çalışırlar.

Bomonti ofis taşıma

Bomonti Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadardır?

Bomonti ofis taşıma hizmeti veren firmalar sadece taşıma hizmeti vermezler. Nakliye hizmetlerinin yanı sıra sigortalı nakliye hizmeti, asansörlü nakliye hizmeti gibi birçok hizmetleri de beraberinde verirler. Bunlar da nakliye fiyatlarına etki eden unsurlardır. Özellikle gidilecek olan mesafe yani katedilecek olan km nakliye ücretine etki eden temel faktörlerden birisidir. Öte yanda ofis eşyalarının azlığı ya da çokluğu da fiyatı arttırır. Eşyaların çok olması daha büyük bir araç ile taşınma işleminin yapılması ve daha fazla personelin devreye girmesi demektir. Bunların yanı sıra sigortalı nakliye hizmetlerinden yararlanmak ve asansörlü nakliye hizmetinden yararlanmak da fiyatı belirler. Ayrıntılı bir fiyat almak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bomonti Ofis Taşıma Hizmetlerinde Asansörlü Nakliye Hizmeti

Bomonti ofis taşıma firması hizmetleri esnasında bazı özel durumlarda asansörlü nakliye hizmetinin kullanılması gerekebilir. Bu tarz durumlar genellikle zorunlu hallerde kullanılır. Bina girişinin dar olması ya da merdiven alanının çok dar olması neticesinde insan gücü ile eşyaların taşınamaması durumudur. Bu tarz durumlarda eşyalar asansörlü nakliye aracı ile ofisin balkon kapısından ya da pencere girişinden nakliye yapılır. Asansörlü nakliye hizmetinden faydalanmak zamandan da tasarruf sağlanır. İnsan gücü ile yaklaşık olarak altı saat sürebilen bir Bomonti ofis taşıma hizmeti asansörlü nakliye hizmeti sayesinde yaklaşık olarak iki saatlik bir süre içerisinde bitecektir. Bizleri tercih ederek keyifli bir taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.