Bebek Nakliyat 05324919404

BEBEK EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız İSTANBUL’da yıllardır bireysel
ve kurumsal bir çok başarıya imza atmıştır. Firmamız alanın da son derece kaliteli ekipmanlarla iş yapmaktadir. Eğer ki çalışmalarımız kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olmasıydı bu günlere gelemezdik ve firmamız batardı. İSTANBUL BEBEK de evden eve yada ofisten ofise taşınmak için bizimle anlaştığınızda size gerekli açıklamaları yapmadan ve güveninizi sağlamadan asla çalışmıyoruz. Çünkü size güven verirsek sizde bize güvenirseniz işimiz başarıyla sonuçlanır. ARSLANBOĞA EVDEN EVE NAKLİYAT daima müşteri odaklı çalışmaktadır. İstanbul da birçok nakliyat firması görebilir, eş , dostlarınızdan nakliye konusunda öneriler alabilirsiniz. ARSLANBOĞA NAKLİYAT ile tanıştığınızda , taşımacılığa bakış açınızın değişeceğini fark edeceksiniz.

Firmamız , verdiğimiz nakliyat hizmetlerin de müşteri isteklerini karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Eşya taşımacılık işlerin de, eşyaların zarar görmemesi,kırılıp, çizilmemesi için elimizden gelen tüm teknolojik imkanları ARSLANBOĞA NAKLİYAT firması olarak kullanıyoruz. Bizim evden eve nakliyat firmaları ile aramızdaki fark budur. Müşterilerimiz için elimizden gelen bütün fedakarlıkları yapıyoruz. Biz firma için asıl mesele müşteri memnuniyetidir, müşteri memnun ise bizde memnunz. ARSLANBOĞA nakliyat olarak, işimizi eşya nakliyatı olarak görmüyoruz. Standartların üzerine de hizmet sunuyoruz sizlere. Bunu yapmamızdaki sebeb müşteri memnuniyeti kazanmak. Biz nakliyat sektörüne girmeden önce, müşteriler ne ister ve nasıl hizmet görmek ister konularını iyice inceledik ve İstanbul da ARSLANBOĞA NAKLİYAT firmasını kurarak hizmete başladık. ARSLANBOĞA nakliyat firmasi son derece disiplinli bir firmadir. Ev, ofis, fabrika, işyeri vs. nakliyesi gerçekleştirdiğimiz zaman çok disiplinli, temiz ve pratik bir şekil de çalışmaktayız. Eşyalarınızın en küçük bir hasar dahi görmemesi için standartların üzeri de hizmet sunuyoruz. Gelin siz de ARSLANBOĞA nakliyat firması ile eşyalarınızın nakliyesini yaptırın ve ARSLANBOĞA nakliyat farkını görün…

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan nakliyecilik mesleği, insanoğlunun varoluşundan bu yana varolan bir meslektir. Çünkü insanlar daima, bağzı sebeblerden dolayı ev nakliyesi yada iş yeri nakliyesi yapmak durumda kalırlar. Kimileri kiracı oldukları için, kimisi memur olduğu için , kimisi asker ,polis olduğu icin, kimisi kiralik isyeri için eşya nakliyatı yaptırmak ister. Bu sebeblerden dolayı nakliyecilik mesleği daima olacak ve olmaya devam edecektir. Dolayısıyla nakliye sektörün de nakliyat firması bir hayli fazladır. Bağzı nakliyat firmaları çok köklü ve uzun yıllardan beri nakliyat hizmeti yapan firmalardır, bazıları da korsan firmalardır. Bu nedenle ev nakliyesi ya da iş yeri nakliyesi yapacağınız zaman eşyalarınızı teslim edeceğiniz nakliyat firmasını doğru seçmeniz gerekir.

Firmamız ARSLANBOĞA nakliyat firması olarak çok köklü bir firma olmakla beraber kuşaktan kuşağa geçmiş bir firmadır. ARSLANBOĞA nakliyat firması yeni kurulan bir firma degildir. Bize dededen toruna geçmiş bir meslektir. Size tavsiyemiz maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı güvenmediğiniz kişilere asla ve asla emanet etmeyin. Biz Mesleğimizi kurallarına göre uyguluyor ve çok dikkate alıyoruz.Profesyonelce ve titizlikle yürüttüğümüz işimiz, müşteri memnuniyetine ve güvene dayalı iş anlayışımız bizi diğer nakliyat şirketlerinden farklı kılıyor.. Eşyalarınıza kendi eşyalarımızdan daha çok değer verip öyle taşıyoruz. Nakliyecilik mesleğimizi yaparken doğru ekipmanlar ediniyoruz. Mesela işinde profesyonel personeller eşliğinde iş yapıyoruz. Eşya taşıma esnasında katiyen dandik ve kalitesiz ambalajlama malzemeleriyle eşya taşıma işlemi yapmıyoruz. Araçlarımız da son model araçlar olup, gayet temiz ve hijyeniktir. ARSLANBOĞA nakliyat firması olarak yaptığımız işin sonuna kadar arkasındayız. Mesleğimizin değerini çok iyi biliyor ve çok önemseyerek yürütüyoruz.

Kaliteli ve 1 numara nakliyeci olmak kolay değil. En iyi nakliyeci olmak için çok çaba sarf etmek gerekir.Yaptigimiz iş ile size verdigimiz güven bizi nakliyat firmalarıdan bir adım öne çıkartıyor. ARSLANBOĞA NAKLİYAT Firmamız ; konusunun bilincinde olup , çalışkan, kaliteli ve azimli tutumuyla en iyi sonuçlar alma yolundadır. Müşterilerimizi memnun etmek hedefiyle yaptığımız bireysel ve kurumsal hizmetleri profesyonelce yapıp müşteri memnuniyeti kazanmaya çalışıyoruz. Firmamızca, eşyalarınız ve siz bizim için çok önemlisiniz. ARSLANBOĞA NAKLİYAT Istanbul’lulara hizmet vermeye, uzman kadrosuyla birlikte son hız devam etmektedir. Firmamız ev,ofis, büro, fuar ve parça eşya taşımacılığı yaparken, eşya sevki esnasında yapılması gerekenleri birer birer ve adım adım uyguluyor. Eşya nakliyatina başlamadan önce, siz müşterilerimize nakliyat sürecini bir bir anlatıyoruz ve gereken ekipmanları sağladıktan sonra işe başlıyoruz. Sizi nakliyat konusunda bilinçlendirmek bizim boynumuzun borcu. Eşya taşıma esnasında da sökülmesi gereken mobilyaları ve diğer eşyaları büyük bir dikkatle kırılmadan, çizilmeden ve hasar görmeden söküyoruz. Evinizdeki bütün eşyalarınızı söktükten sonra Avrupa’dan ithal ettiğimiz kaliteli ekipmanlarla paketliyoruz. Paketlemeyi çok dikkatli ve düzgün yapmamız gerekir ki taşıma esnasin da açılmaması için ve eşyaların zarar görmemesi için.

NAKLİYAT esnasında elimizden gelen tüm teknolojik hizmetleri size sunmaktayiz. Teknolojik hizmetlerden biri de dışardan kurmalı yük asansüdür. Yük asansörü ile eşyalarınızı çok daha rahat bir şekilde sevk ettiren bir firmayiz. Yük asansörü ile merdivenlerden taşınamayacak eşyaları ,yada ağır olan eşyaları evinizin penceresinden yada balkonundan dışardan kurmalı yük asansörü ile taşıyoruz. Yük asansörünü kullanmak için bazı durumları göz önünde bulundurmak gerekir. Bu durumlar ise şunlardır. Asansörü olmayan bina, dar merdivenli bina , insan gücü ile taşınamayacak eşya, alçak girişli bina, yüksek katli binalar olmakla sıralanır. Bunlar gibi durumlar da yük asansorumuz devreye girer. Yük asansörü oldukça pratik bir eşya taşıma aracıdır. Dışardan kurmalı yük asansörünü bazen sizin isteğiniz üzerine de kullanabiliriz. Dışardan kurmalı yük asansörü fiyatlarını da merak edebilirsiniz. Size bu konuda sadece şu şekilde bilgi verebiliriz çünkü sabit bir fiyat bilgisini veremeyiz. Dışardan kurmalı asansör fiyatları için evin kaçıncı katta olduğu, asansörün kullanıldığı saat ve kaç eleman eşliğinde eşyaların taşındığı baz alınarak hesap yapılır ve size fiyat sunulur. Fiyatlarımız oldukça mâkul fiyatlardır. Taşınacak alanlarınızi hiç tereddüt etmeden bizi emanet edin. Uygun fiyatlarımız ile evinizi gönül rahatlığı ile taşıyalım… ARSLANBOĞA NAKLİYAT farkı ile eşyalarınızı profesyonelce toplayıp ,ambalajlayip, taşıyalım. Yeni evinizde de yerleştirme işini dikatle ve titizlikle yaptıktan sonra yeni evinizde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz..