Balat evden eve nakliyat

Balat evden eve nakliyat, İstanbul’un önde gelen nakliyat şirketlerinin başında gelir. Taşınmalar her zaman için stresli zaman dilimleridir. Firmamızdan destek alanlar için taşınma zamanları çok daha rahat ve huzurlu geçen zamanlardır. Nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilir? Nakliyat firması seçerken, deneyimli olması ve yeterli donanıma sahip olması son derece önem taşır.

Nakliyat esnasında olabilecek aksiliklere karşı önceden tedbir alan firmamız, taşınma gününün hızlı ve profesyonel şekilde geçmesini sağlar.

Balat nakliyat Ev eşyalarının hasar alamayacak şekilde sağlam ambalajlar içerisinde taşınması son derece önem taşır. Bu konuda kurumsal ve önerilen firmalardan destek alınması tavsiye edilir. Firmamız, eşyaların değişen muhteviyatlarına uygun ambalajlarda taşımacılık hizmeti sunar. Her taşımacılıkta yeni koli kullanımı son derece önem taşır.

Balat evden eve nakliyat

Taşınma Öncesi Yapılacak Hazırlıklar

Balat evden eve nakliyat, taşınma öncesindenakliyatı yapılacak yaşam alanlarını ziyaret eder. Firmamız aranır aranmaz elemanlarımız, nakliyatın yapılacağı yaşam alanına ziyaret düzenler. Bu ziyaretlerin en büyük amacı, eşyaların durumu hakkında bilgi edinmek içindir. Eşyaların sayısı, miktarı, ağırlığı ve cinsi gibi unsurlar, eşyalara uygun özellikte koli temin etmek içindir. Camdan yapılan eşyalar, antika eşyalar ve beyaz eşyalar, farklı usullerle taşınması yapılacak olan eşya gruplarıdır. Bu eşya gruplarının ambalajlanması da farklı olacaktır.

Beyaz eşyalar ile elektronik tüm eşyaların sarsıntıya ve darbeye dirençli kolilerin içerisinde taşınması gerekir. Beyaz eşyaların köpüklü ambalajlara sarılması, hasarsız eşya taşımacılığı için son derece önem taşır. Bu sayede koli içerisinde hareket etmeden ve sağlam koruyucularla nakledilmiş olacaktır. Firmamız antika eşya taşımacılığında da deneyimli olan firmaların başında gelir.

Parça Eşya Taşımacılığında Uzman İsimler

Balat evden eve nakliyat, farklı eşya gruplarını özenle taşıyan şirketlerin başında yer alır. Ev eşyalarının yanı sıra, müzik aletleri, tekstil ürünleri de özenli şekilde taşınan eşya gruplarıdır. Firmamız, ister tek odalı stüdyo daire isterse de villa tipi geniş yaşam alanları olsun her birini özenli şekilde ve en hızlı şekilde taşır. Nakliyat esnasında eşyalar hasar almadan ve profesyonel şekilde gidecekleri yere kadar güvenle nakledilir. Eşyaların uygun fiyatlı taşınması kadar, özenli ve kalite standartlarına uygun şekilde de taşınması söz konusudur. Fiyatlarımızı etkileyen tek etken, gidilen mesafe olacaktır. Taşınacak olan yerin kaçıncı kat olduğu ya da eşya miktarı gibi unsurlar fiyatlarımızı etkilemez.  

Balat evden eve nakliyat

Eşya Nakliyatında Güvenceli Yaklaşımlar

Balat evden eve nakliyat, eşya nakliyatında güvenceli yaklaşımları ile en köklü nakliyat şirketlerinin başında gelir. Eşyaların taşınması esansında olabilecek en küçük bir aksilik bile eşya hasarına yol açabilir. Önceden tahmin edilip, önlem alınması mümkün olmayan bu türlü olaylar için yapılacak taşıma sigortası son derece önem taşır. Kurumsallık gereği firmamız, nakliyat öncesinde her eşya için detaylı bir fiyat çalışması yapar. Bu fiyat çalışması neticesinde eşyalar, güncel bedellerle sigortalanır. Uzman eksper çalışması gerektiren bu işler için firmamız ek ücret talep etmez. Ücretsiz eksper çalışması ile her türlü eşya piyasa koşullarında sigortalanır.

Kurumsal Yaklaşımlarımız

Balat evden eve nakliyat, taşıma sözleşmesi ile de kurumsal yaklaşımlar sergiler. Sözlü ifade edilen her türlü şart, yazılı olarak ta teminat altına alınır. Güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız söz konusudur. Taşınma öncesi stresli olan müşterilerimiz, hizmet aldıktan sonra son derece rahat ve firmamıza karşı güven içerisinde olacaktır. Kalifiye personelimiz, eşyaları hem hızlı hem de hasarsız şekilde taşır. Mobilyalar içerisinde geniş ebatlı olanların usulüne uygun şekilde demontesi yapılır. Taşınma sonrası da eşyalar orijinaline uygun şekilde monte edilir. Avizelerin çıkarılıp, yeni yaşam alanında takılması işleri de firma elemanlarımız tarafından ek ücret talep edilmeden yapılır.

Tecrübeli Yaklaşımlar

Balat evden eve nakliyat, tecrübeli nakliyat şirketlerinin ilk sıralarında yer alırken, son teknolojiyi kullanır. Üst katlardaki yaşam alanlarından eşyalar, asansörlü nakliyat sistemleri ile taşınır. Bu sayede nakliyatın zor olduğu koşullarda bile son teknoloji sayesinde rahat ve hızlı taşımacılık hizmeti sunulur. Araçlarımız son derece zengin içeriklidir. Eşyaların araç içinde hasar almaması için her türlü tedbir alınır. Sık ve düzenli aralıklarla araç bakımları yapılır. Şoförlerimiz araç içindeki eşyaların sarsılmaması için gereken özeni gösteren deneyimli kişilerdir.