Ataşehir Ofis Taşıma

Ataşehir Ofis Taşıma, ofis ve fabrika taşımacılığında kurumsal hizmet için önerilen şirketlerin başında gelir. Ofis taşımacılığında deneyimin önemi son derece fazladır. Firmamız taşımacılıkta tecrübeli olan elemanları ile en kısa sürede ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunar. Ofis taşımacılığı denildiği zaman akla ilk gelen, bilgisayar ve printer gibi cihazlardır.

Bu cihazların sarsıntısız ortamlarda taşınması son derece önem taşır. Araçlarımız, süspansiyon bakımları yapılmış olan periyodik muayeneden geçmiş olan araçlardır. Firmamız her taşıma kapasitesine uygun olan geniş bir araç filosuna sahiptir. Elektronik cihazlar bu araçların içerisinde darbe almadan ve sarsılmadan taşınır. Elemanlarımız kıymetli evrak ve kasa taşımacılığında da kurumsal hizmet sunan bilgi sahibi kişilerdir.

Ataşehir Ofis Taşıma

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Ataşehir Ofis Taşıma, sigortalı eşya taşımacılığı ile güvenilir hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Taşıma şirketimizde nakliyat günü öncesinden hazırlıklar başlar. Nakliyatın gerçekleşeceği yaşam alanına yapılan keşif ziyaretleri sonucunda taşınma günü için her türlü hazırlık tamamlanır. Eşyaların sayısı ve muhteviyatına uygun koli temin edilir.

Bu koliler her cins eşyayı rahatlıkla taşıyacak büyüklükte olup, dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Taşınma günü olabilecek aksiliklere karşı her türlü önlem alınmış olsa bile istenmeyen bazı durumlara karşı yapılacak sigorta işlemi güvence sunacaktır. Firmamız eksperler aracılığı ile eşyaları piyasa koşullarında fiyatlandıran dürüst kuruluşlardandır.

Bu sayede olabilecek her türlü eşya hasarı değerinde ve anında ödenir. Taşıma şirketimiz, yüksek katlardaki yaşam alanları için asansörlü taşıma sistemlerini kullanır. Son teknolojiye uyumlu olan nakliyat araçlarımız, hızlı ve güvenli nakliyat için önem taşıyan araçlardır.

Deneyimli Taşımacılık

Ataşehir Ofis Taşıma, uzun yıllara dayanan deneyimi ve güler yüzlü taşıma elemanları ile önerilen şirketlerin başında gelir. Tecrübeli taşıma elemanlarımız, ofis malzemelerini hasarsız ve dikkatli şekilde taşır. Uluslararası taşımacılık kurallarına uygun şekilde taşımacılık hizmeti sunulur. Uygun fiyatlı taşımacılık hizmetimiz söz konusudur.

Şehirlerarası taşımacılık ve parça eşya taşıma hizmeti de firmamızın hizmetleri arasındadır. Evden eve eşya taşımacılığı, antika eşya taşımacılığı, tekstil taşımacılığı da yapılır. Ofislerdeki arşiv depoları da özenle taşınır. Kurumsal hizmet için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.